باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس باتیس / شرکت باتری یو پی اس سازی با طراحی پیشرفته در ایران

شرکت باتری یو پی اس سازی با طراحی پیشرفته در ایران

اگر به دنبال یک شرکت باتری یو پی اس سازی با طراحی پیشرفته در ایران هستید، میتوانید با مجموعه ما در ارتباط باشید تا بهترین انواع باتری های یو پی اس با برند های خوب ایرانی را به شما معرفی نماییم و سپس برای سفارش با بهترین قیمت از طریق همین سایت اقدام نمایید.

در ایران با توجه به اهمیت استفاده از باتری یو پی اس و نیاز شدید بازار داخلی شرکت های بسیاری اقدام به تولید باتری یو پی اس کردند که می توان به شرکت فاران، فرانت صنعت، صبا و غیره اشاره کرد با این وجود نیاز بازار داخل این محصول در حد بسیار قابل توجهی رفع شده است.

فروش باتری یو پی اس استاندارد با تحویل فروش و گارانتی معتبر

آیا میتوانیم یک باتری یو پی اس خوب و استاندارد بایستی از چه ویژگی هایی برخوردار باشد تا بتواند طول عمر بالا و کارایی و کیفیت قابل قبولی را برای شما داشته باشد؟ آیا داشتن گارانتی برای یک باتری یو پی اس  امری ضروری است؟ یک شرکت برای ارائه یک گارانتی معتبر چطور اقدام می کند؟

امروزه کارخانه ها و شرکت های بسیاری در سراسر دنیا اقدام به تولید باتری یو پی اس کردند. بسیاری از آنها برای ساخت این محصول از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات بسیار خوبی استفاده می نماید که باعث می شود باتری کارایی بسیار عالی و طول عمر بالایی را داشته باشد و از طرفی شرکت های بسیاری نیز این محصول را با برندهای ناشناخته وارد بازار می کنند که قیمت های ارزانی دارند اما بسیار نا مرغوب و بی کیفیت هستند و ممکن است استفاده از آنها آسیب های احتمالی نیز به دنبال داشته باشد و یا طول عمر بسیار پایینی دارند.

انتخاب یک باتری یو پی اس با توجه به شرایط مشتریان و کاربران این محصول وابسته است اما نکات قابل توجه برای تهیه این باتری به صورت زیر می باشد:

 • بازدهی باتری
 • تکنولوژی ساخت
 • وزن و ابعاد باتری
 • قیمت
 • طول عمر

قیمت یکی از مسائل بسیار مهم هنگام خرید یک باتری یو پی اس مشتریان با توجه به هزینه ای که توان پرداخت آن را دارند، می‌توانند برای انتخاب باتری یو پی اس مورد نیاز خود اقدام نمایند.

باتری ها با توجه به کیفیت و نوع و وزنشان قیمت های متفاوتی را به خود اختصاص می دهند. برای مثال هرچه یک باتری از وزن بیشتری برخوردار باشد، بدان معنی است که از سرب بیشتری هنگام تولید آن استفاده شده است و با توجه به اینکه سرب قیمت جهانی دارد، میزان استفاده از آن بر قیمت باتری تاثیر مستقیمی دارد.

هر کارخانه برای ساخت باتری های یو پی اس خود از تکنولوژی منحصر به فردی استفاده می نماید و امروز با توجه به اینکه بسیاری از برند ها در حال رقابت با یکدیگر می باشند، تولید کنندگان تلاش می کنند تا با تکنولوژی بالایی به ساخته این محصول بپردازند.

از ملاک های بسیار مهم برای تهیه باتری یو پی اس طول عمر آن است. طول عمر و کیفیت ساخت باتری مربوط می شود.

چون مشتریان و خریداران باتری یو پی اس با دانستن این پارامترها می توانید به راحتی برای تهیه یک باتری یو پی اس خوب اقدام کنند.

در این مجموعه سعی بر این داریم تا با فروش باتری یو پی اس استاندارد و ارائه یک گارانتی معتبر به خریداران رضایت آنها را جلب نماییم.

تامین کننده انواع باتری یو پی اس برای مصارف مختلف

باتری یو پی اس برای مصارف گوناگونی و در مکان‌های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و دلیل استفاده از آن در تامین برق دستگاه های الکترونیکی محافظت و جلوگیری از آسیب دیدن آنها در مقابل نوسانات و اعوجاجات برق می باشد.

 کاربرد باتری یو پی اس

 • نیروگاه ها هسته ای
 • مخابرات و باتری های تلفن سانترال
 • دزدگیر اماکن
 • اعلام حریق
 • آسانسورها
 • سیستم های مخابراتی و دکل های مخابراتی موبایل
 • سیستم های حفاظتی و نظارتی
 • تجهیزات پزشکی
 • سیستم های انرژی خورشیدی و انرژی های نو
 • تجهیزات سوئیچینگ
 • باتری سیستم های روشنایی و اضطراری
 • ایستگاه های رادیویی

در این شرکت انواع باتری یو پی اس و برندهای مختلف ایرانی و خارجی را با بهترین قیمت ها تامین می نماید. لذا شما باید ابتدا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید و پس از دریافت مشاوره های لازم پیرامون انتخاب بهترین انواع این محصول برای ثبت سفارش اقدام کنید.

تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان گرامی می باشد. لازم به ذکر است که با توجه به فروش مستقیم این محصول شما می توانید آن را با قیمت های عمده و واقعی آن خریداری نمایید.

شرکت تولیدی باتری یو پی اس مرغوب

بهترین شرکت های تولیدی باتری یو پی اس مرغوب کجاست؟ باتری یو پی اس در چه انواعی تولید می شود؟

تولید باتری یو پی اس در شرکتها و کارخانه های تولیدی با انواع مختلفی انجام می گیرد.

 انواع باتری یو پی اس

 • سیلد اسید
 • نیکل کادمیوم
 • سیلور آلکالین

باتری های سیلد اسید و نیکل کادمیوم کاربرد بیشتری را در صنعت دارد که در اینجا به تحلیل این دو می پردازیم.

 مواد سازنده باتری سرب اسید: دارای دو قطب مثبت و منفی است که قطب مثبت آن از اکسید سرب و قطب منفی یا همان کاتد از سولفوریک اسید تشکیل شده است. الکترولیت آن محلول اسید سولفوریک و آب می باشد که حدود ۲۵ الی ۴۰ درصد اسید سولفوریک خالص است.

مواد سازنده باتری نیکل کادمیوم: این باطری نیز دارای دو قطب مثبت و منفی است که بخش عمده قطب مثبت هیدرات نیکل تشکیل می‌دهد و قطب منفی را کادمیوم اسفنجی را شامل می شود. الکترولیت آن هیدروکسید پتاسیم به همراه آب است که بخش عمده محلول الکترولیت هیدروکسید پتاسیم می باشد.

قیمت: باتری های نیکل کادمیوم حدود ۲ الی ۴ برابر گرانتر از نوع سرب اسید هستند و این امر باعث می شود تا سرمایه اولیه مورد نیاز برای تامین نیروی بک آپ از باتری های نیکل کادمیوم بسیار بالاتر باشد.

طول عمر: طول عمر یک باتری به کیفیت و همچنین نحوه نگهداری آن مربوط می شود. افزایش تعداد شارژ باتری می تواند طول عمر آن را بسیار کاهش دهد. باتری های نیکل کادمیوم تعداد دفعاتی که میتوان آنها را دشارژ کرد، بیشتر از باتری های سرب اسید هستند.

حساسیت به دما: باتری های سرب اسید برای اینکه بتوان عملکرد قابل قبولی را داشته باشند، توانایی کار در محیط های بین ۱۰ الی ۳۵ درجه سانتیگراد دارند. این باتری‌ ها نسبت به تغییرات دما حساسیت بیشتری را از خود نشان می دهند و ظرفیتشان نسبت به کاهش دما سریع کاهش پیدا می‌کند و از طرفی نیز با افزایش دما عمر متوسط آنها بسیار کم می شود. برای مثال با افزایش هر ۱۰ درجه، طول عمر مفید باتری های سرب اسیدی به نصف کاهش می گردد.

باتری های نیکل کادمیوم نسبت به تغییرات دما مقاوم تر هستند و به ویژه این باتری ها بهترین گزینه برای مواقعی هستند که لازم است از آن‌ها در دماهای پایین مورد استفاده گردد.

بازه زمانی برای عملکرد باتری های نیکل کادمیوم منفی ۲۰ الی ۶۰ درجه سانتی گراد است.

اغلب شرکت‌های تولیدی باتری یو پی اس را از نوع سیلد اسید تولید می نمایند.

از شرکتهای تولیدی باتری یو پی اس خوب و مرغوب ایرانی می توان به صباباتری، فاران، فاراتل و بسیاری دیگر اشاره کرد.

از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها صبا باتری می باشد. شرکت صبا باتری دارای کارخانه های بسیاری در شهرهای ایران است و هر ساله در حال گسترش خطوط تولیدی خود می باشد تا بتوانند تا حد قابل توجهی نیاز بازار داخل را رفع نماید و در حال حاضر این شرکت ۲۱ درصد از سهم بازار ایران را در دست گرفته است. از نظر قیمت نیز نسبت به انواع برندهای خارجی قیمت های بسیار خوب و ارزانی را به خود اختصاص داده اند. ضمن اینکه این باتری از کیفیت و طول عمر بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد.

برای دسترسی راحت مشتریان به این محصول این شرکت اقدام ایجاد نمایندگی های بسیاری در اغلب شهرهای ایران کرده است تا مشتریان بتوانند آن را بی دغدغه و با قیمتهای اصلی و واقعی آن با هر تعدادی که مورد نیازشان هست، خریداری نمایند.

از دیگر شرکت های معتبر ایرانی نیز فاراتل می باشد. این شرکت به تمرکز خود را برای تولید دستگاه یو پی اس گذاشته است و نماینده فروش دو باتری csb و sunnyway نیز می باشد. این دو شرکت در چین واقع شده‌اند و هر دو از معتبر ترین شرکت ها می باشند.

لیست قیمت انواع باتری یو پی اس در بازار

باتری های یو پی اس با برندهای مختلف قیمت های متفاوتی را نیز به خود اختصاص داده اند. اگر به دنبال نرخ روز باتری یو پی اس هستید می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

همانطور که ذکر شد قیمت یک باتری از پارامترهای اصلی خرید آن است. بعضی از افراد این‌طور می‌پندارند که اگر یک باتری قیمت بیشتری داشته باشد، بدین معنا است که طول عمر و کیفیت بالایی نیز برخوردار است. این تصور کاملا اشتباه است و ممکن است شما یک باتری با قیمتی مناسب خریداری نمایید و طول عمر بیشتری را نیز برای شما داشته باشد و شما بایستی به موارد دیگری هنگام خرید توجه نمایید.

باتری یو پی اس با قیمت پایین محصول ایرانی

ممکن است شما هنگام خرید باتری یو پی اس با برندهای ایرانی و خارجی دچار تردید باشید. در جواب این مشکل باید گفت که امروز ایران جهت رفع نیاز بازار داخل ایران به این محصول اقدام به تولید بهترین انواع باتری یو پی اس کرده است. شما می توانید با انتخاب انواع باتری های یو پی اس با کیفیت ایرانی قیمت های بسیار ارزان تری را نیز بپردازید و موجب رونق کارخانه ها نیز شوید که این امر موجب ایجاد اشتغال و کارآفرینی نیز می شود.

ضمنا این محصولات با گارانتی فروش معتبر از سوی تولید کنندگان به فروش می رسد و در صورتی که برای آنها مشکلی به وجود آید می توانید به نمایندگی فروش مراجعه کنید و به طور رایگان به رفع مشکل این باتری بپردازد.

باتری های یو پی اس ایرانی از نوع سیلد اسید تولید می شود. این باتری ها احتیاج به سرویس و نگهداری ندارد. اما چنانچه می خواهید این محصول برایتان عمر طولانی داشته باشد، بایستی آنها را در شرایط دمایی مناسب نگهداری کنید تا بتواند که کارایی قابل قبولی را برایتان به ارمغان بیاورد.

در این مجموعه فروش انواع باتری های یو پی اس ایرانی با قیمت های بسیار مناسب می پردازیم. شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین انواع باتری یو پی اس را برای دستگاه های مورد نیاز تان خریداری نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.http://upsbatri.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری یو پی اس ۴۲ آمپر مناسب برای سیستم های مختلف

برای اطلاع از قیمت باتری یو پی اس ۴۲ آمپر با انواع برندهای ایرانی و …

کانال تلگرام