باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس باتیس / فروش اینترنتی باتری یو پی اس مستقیم از تولید کننده

فروش اینترنتی باتری یو پی اس مستقیم از تولید کننده

امروزه فروش اینترنتی باتری یو پی اس مستقیم از تولید کننده ها بسیار رواج پیدا کرده است. این به دلیل حذف واسطه ها و فروش مستقیم به مشتری می باشد. در این مراکز فروش آنلاین تلاش می‌کنیم تا انواع باتری یو پی اس مورد نظرتان را به طور مستقیم و با قیمت واقعی آن ها شما مشتریان گرامی عرضه کنیم.

امروز شیوه معاملات به طور کلی با گذشته تغییر پیدا کرده است و افراد تمایل دارند برای خرید انواع محصولات مورد نیازشان به صورت آنلاین و اینترنتی اقدام کنند. زیرا در این صورت آن ها زمان های طولانی را در ترافیک های شهری هدر نمی دهند. برای این منظور ما برای راحتی مشتریان اقدام به فروش اینترنتی انواع باتری یو پی اس کرده‌ایم و این محصول به قیمت درب کارخانه به طور مستقیم از تولید کننده ها به دست شما خواهد رسید.

بازار فروش انواع باتری یو پی اس

آیا میدانید بازار فروش انواع باتری یو پی اس کجاست؟ این محصول را چطور می توان با برندهای ایرانی و خارجی با قیمت های مناسب تهیه کرد؟

بازار فروش انواع باتری یو پی اس در شهرهای بزرگ و صنعتی همچون تهران، اصفهان، مشهد و شیراز قرار دارد و مصرف کنندگان بایستی برای تهیه این محصول به این شهرها بیاید تا بتوانند آن را با تعداد بالا به صورت عمده و همچنین با قیمت های مناسب خریداری نمایند.

اما امروزه با وجود سایت های فروش این مسئله بسیار راحت شد و شما می توانید از طریق مراکز فروش آنلاین اینترنتی برای این محصول اقدام نمایید.

این مرکز مراکز  انواع باتری یو پی اس نظیر باتری های خشک ups با ولتاژ 12 ولت قرار دارد از شما می توانید انواع مختلف این محصول را به راحتی از طریق مجموعه ما خریداری کنید.

انواع باتری یو پی اس

 • سرب اسید
 • نیکل کادمیوم
 • سیلور آلکالین

از پرکاربردترین انواع باتری یو پی اس موجود در بازار های سرب اسید هستند. باتری های سرب اسید برای جلوگیری از هرگونه احتمال فرار هیدروژن یا نشت اسید کاملا بسته شدند و تا برای احتمال کاهش هرچه بیشتر نشتی اسید با لایه هایی از نمد یا فیبر پوشانده شده است که آن را سر جای خود نگه دارد. این باتری‌ ها از مزایای بسیاری نسبت به باتری های سنتی معلق در مایع برخوردارند. همچنین می توان آن ها را به راحتی در مسافت های طولانی حمل کرد.

باتری های سرب اسید از نظر قیمت بسیار مناسب تر از نوع نیکل کادمیوم هستند، همچنین احتیاج به سرویس و نگهداری نیز ندارد.

باتری های سرب اسید از نوع باتری های خشک یو پی اس هستندو با ولتاژ ۱۲ ولت در ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند و در بازار های فروش عرضه می گردد.

باتری سرب اسید دارای دو قطب مثبت و منفی هستند که قطب مثبت از اکسید سرب تشکیل شده است و فقط منفی دارای سولفوریک اسید می باشد.

مزایای استفاده از باتری یو پی اس سرب اسید

 • عدم نشت الکترولیت
 • عدم نیاز به سرویس و نگهداری
 • طول عمر مناسب
 • قیمت مناسب
 • دشارژ خود به خودی پایین

سفارش عمده و جزئی باتری یو پی اس به صورت آنلاین

اگر به دنبال یک مرکز معتبر فروش و سفارش عمده و جزئی باتری یو پی اس به صورت آنلاین هستید، می توانید از طریق مجموعه ما در شرکت باتیس اقدام نمایید.

این مرکز نماینده فروش انواع باتری یو پی اس ۱۲ ولت در ظرفیت های مختلف می باشد. شما می توانید به راحتی با مراجعه به سایت ما و دیدن لیست محصولات ارائه شده بر روی آن به راحتی برای تهیه باتری یو پی اس خارجی و ایرانی با برندهای مختلف و قیمت های متفاوت اقدام نمایید.

با وجود اینترنت بسیاری از کارهای ما را راحت شده است. فروش آنلاین دارای مزایای بسیاری برای فروشندگان و خریداران است. فروشندگان دیگر احتیاجی نیست یک مکان را اجاره و یا خریداری نماید و همچنین احتیاجی استخدام پرسنل نیست. بلکه می توان با طراحی یک سایت و همچنین ارائه محصولات بر روی آن برای یک بار آن را برای تمام مشتریانی که به سایت شما مراجعه می کنند، نمایش دهید.

خریداران انواع محصولات از جمله باتری یو پی اس نیز می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری برای تهیه این محصول به صورت آنلاین اینترنتی اقدام نمایید و در کمترین زمان ممکن آن را در هر مکانی که هستند، تحویل بگیرد.

اما هنگام خرید به صورت اینترنتی بسیار دقت نمایید زیرا امروزه افراد بسیاری اقدام به ایجاد سایت های تقلبی کرده اند و یا محصولات بی کیفیت را به فروش میرسانند. این مرکز ما با ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش انواع باتری یو پی اس را عرضه خواهیم کرد و دیگر شما لازم نیست نگران سالم بودن باتری باشید. زیرا تا قبل از فروش هر کدام از این محصول آن را تست نموده و سپس در اختیار مشتری ها قرار می دهد.

مزایای خرید اینترنتی باتری یو پی اس

 • راحتی در خرید
 • قیمت بهتر
 • تنوع بیشتر انواع باتری یو پی اس ایرانی و خارجی
 • صرفه جویی در زمان و پول جهت خرید حضوری
 • امکان مقایسه قیمت کالاها
 • دوری از شلوغی و ترافیک
 • بدست آوردن اطلاعات دقیق از محصول
 • تحویل در کمترین زمان

مرکز تولید پخش باتری یو پی اس با طول عمر بالا

چگونه میتوان یک باتری یو پی اس با طول عمر بالا تولید کرد؟ مراکز پخش باطری یو پی اس در کجا قرار دارد؟

شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس برای ساخت این باتری ها از تکنولوژی خاصی استفاده می کنند که این مسئله بر دوام باتری ها و سرعت شارژ و همچنین قیمت آنها تاثیر دارد .هنگام خرید باتری یو پی اس کیفیت و کارایی آن و میزان طول عمر آن توجه کنید و همچنین باتری ups همانند سایر تجهیزات برای کارکرد بهتر به محافظت نگهداری احتیاج دارد.

باتری یو پی اس مهمترین عامل در اطمینان بخشی به عملکرد یو پی اس است، چرا که یکی از قسمتهای اصلی آن را باتری تشکیل می دهد.

دلایل تاثیر گذار بر اتمام عمر باتری یو پی اس

 • دمای غیر مناسب
 • شارژ بیش از حد باتری
 • دشارژ بیش از حد باتری
 • ریپل برق متناوب
 • اتصال کوتاه سربازی

تاثیر دمای غیر مناسب بر باتری

اگر می‌خواهید از باتری یو پی اس به طور بهینه استفاده کنید بایستی آن را در جای مناسب قرار دهید بهترین دما برای باتری یو پی اس از نوع اسید اسید بین ۲۰ الی ۳۰ درجه می باشد دمای بیش از حد باعث میشود که گاز زیادی داخل بازی تولید شود و باعث عملکرد سوپاپ شده و گازهای اکسیژن و هیدروژن حاصل از فعل و انفعالات داخل باتری را خارج می کند و در نتیجه آب داخل الکترولیک کم شده و متورم می گردد که باعث می شود تا آن را به شدت کاهش یابد و باعث خرابی آن گردد.

شارژ بیش از حد باتری

در صورت شارژ بیش از حد باتری نیز باعث می شود که بیش از حد به آن متصل گردد و جریان بالایی وارد آن شده و سپس باعث بالا رفتن دمای داخلی باتری می شود که دمای بالا نیز برای باتری دچار صدمه آن می شود و آن را به سرعت کاهش می دهد می دهد.

دشارژ بیش از حد باتری

دشارژ بیش از حد باطری باعث سولفاته شدن سرب شده و مقاومت داخلی باتری را بالا میبرد و در این صورت باید از یک دستگاه یو پی اس مناسب استفاده کرد و شارژ آن را نیز کنترل کرد.

ریپل برق متناوب

هنگامی که ولتاژ متناوب به روی شارژر برق مستقیم قرار گیرد ریپل برق متناوب اتفاق می افتد و برق متناوب به هیچ عنوان نباید با فشار وارد باتری شود بلکه باید از طریق یو پی اس برق متناوب شهر را به برق مستقیم تبدیل کرد و سپس از این طریق را شارژ نماید.

اتصال کوتاه سرباطری

هنگامی که دو قطب مثبت و منفی باتری توسط یک رسانا به هم متصل گردد به آن اتصال کوتاه می گویند. این اتفاق تاثیر بسیار مخربی بر بازدهی داشته و باعث قطع مدارات داخلی آن میشود. در این صورت دیگر باتری‌ های قابل بازیافت و ترمیم نیز نمی‌باشد و نباید وسایل رسانا و فلزی را در نزدیکی باتری قرار دهیم.

خرید انواع باتری یو پی اس قیمت ارزان

بهترین مرکز فروش اینترنتی خرید انواع باتری یو پی اس با قیمت ارزان به طور مستقیم از واردکنندگان و تولیدکنندگان رواج دارد.

در این مرکز انواع باطری ۱۲ ولت که از نوع سرب اسید می‌باشد و در ظرفیت های گوناگون تولید می شوند وجود دارد که در برند های مختلف خارجی و ایرانی به بازارهای فروش عرضه می گردد.

انواع باتری یو پی اس ۱۲ ولت

 

اموزش فروش باتری یو پی اس خارجی با ظرفیت های بالا دچار مشکل شده است در این مکان ما قادر به تامین انواع باتری یو پی اس هیتاکو ولتامکس فارس و بسیاری موارد دیگر هست

کاربرد انواع باتری یو پی اس 12 ولت

 • یو پی اس و سیستم های برق اضطراری
 • مراکز مخابراتی و دیتا سنتر ها
 • سیستم های نیروگاهی
 • سیستم های نیروگاه هسته ای
 • مراکز امنیتی حفاظتی و اعلام حریق
 • سرور ها و شبکه های رایانه ای
 • اتاق های کنترل
 • مراکز پزشکی و درمانی
 • تجهیزات اندازه گیری و آزمایشگاهی
 • درب های اتوماتیک
 • ماشین های شارژی
 • لیفتراک

محل فروش باتری یو پی اس در سراسر کشور

این مجموعه باتیس با داشتن تیم قوی و تخصصی در زمینه فروش قادر به تامین انواع باتری یو پی اس ام اس برند های ایرانی و خارجی هستیم و مفتخریم از اینکه می توانیم شما را در تهیه تامین برق بسیاری از تجهیزات الکتریکی مورد نیازتان راهنمایی کنیم.

این مرکز به سابقه داشتن فعالیت محل فروش باتری یو پی اس در سراسر کشور قرار دارد و شما می توانید از طریق فروش آنلاین باتری یو پی اس از طریق این سایت با دیدن لیست محصولات برای سفارش اقدام کنید. کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به مشاوره شما مشتریان گرامی در جهت خرید هر چه بهتر این محصول می باشد.

آیا می توانید تفاوت باتری یو پی اس و باتری خودرو چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که باتری یو پی اس با باتری خودرو چه تفاوتی دارد؟ آیا میشود از آنها به جای یکدیگر استفاده کرد؟

در جواب این سوال باید گفت تکنولوژی ساخت باتری یو پی اس و خودرو کاملاً با یکدیگر متفاوت است و باتری های خودرو را از نوع باتری های معلق در مایع هستند و نیروی الکتریسیته در آنها از طریق واکنش اسید سولفوریک بر روی صفحات سربی که در مایع معلق می باشند تولید می شود. برای همین از این باتری ها در یو پی اس نمی توان استفاده کرد. زیرا باتری یو پی اس ساکن است و کاملاً مهر و موم شده باشند تا اسید نتواند به خارج از محیط نشت کنند، زیرا در این صورت باعث انفجار میشود.

به همین علت باتری های یو پی اس با لایه هایی از نمد و فیبر پوشانده شده اند تا بتوانند در مسافت های طولانی هم شوند و همچنین از نشت اسید در آنها جلوگیری به عمل آید.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.http://upsbatri.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت باتری یو پی اس سازی با طراحی پیشرفته در ایران

اگر به دنبال یک شرکت باتری یو پی اس سازی با طراحی پیشرفته در ایران …

کانال تلگرام