باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس صبا / فروش اینترنتی باتری یو پی اس صبا

فروش اینترنتی باتری یو پی اس صبا

فروش اینترنتی باتری یو پی اس صبا از طریق این سایت آغاز شد. چنانچه تمایل به خرید این محصول به صورت عمده و جزئی دارید، هر چه زود تر اقدام کنید. در ضمن مشاوران ما آماده راهنمایی شما در جهت انتخاب محصول مورد نظرتان هستند.

باتری UPS چیست؟

دستگاه یو پی اس یک دستگاه الکتریکی است که به منظور تامین دائم انرژی ساخته شده است.

یک دستگاه یو پی اس از اجزایی همچون باتری، یک سو کننده شارژیا مبدل جریان متناوب به جریان مستقیم ، مبدل جریان مستقیم به متناوب یا INVENTER و شارژر تشکیل شده است.

یکی از مهم ترین اجزای یو پی اس باتری است.

بهترین یو پی اس بدون داشتن باتری مناسب عملکرد مورد قبولی را ندارد.

باتری یو پی اس به طور اتوماتیک وارد مدار می‌شود و برق مورد نیاز بسیاری از دستگاه های الکتریکی را تامین می کند.

جریان برق شهر از نوع AC میباشد و جریان باتری از نوع DC است و بر این اساس شارژ می گردد. دستگاه اینورتر که در کنار دستگاه ups قرار می‌گیرد، می‌تواند جریان برق متناوب را به مستقیم تبدیل کند و انرژی مورد نیاز باتری را تامین نماید و در مواقع ضروری از آن استفاده کند.
پس از تامین انرژی باتری هنگامی که باید از آن به عنوان منبع تغذیه استفاده گردد، دوباره این جریان مستقیم به جریان متناوب تبدیل می شود برق مورد نیاز دستگاههای الکتریکی تامین می گردد.

باتری یو پی اس در انواع مختلفی تولید می شوند  و در بازارهای فروش عرضه می گردد.

انواع باتری یو پی اس

 • سیلد اسید
 • نیکل کادمیوم
 • سیلور آلکالین
از پرکاربردترین باتری های برای استفاده در یو پی اس، باتری های سیلد اسید و نیکل کادمیوم میباشد دارای تفاوت ها و همچنین معایب و مزایایی نسبت به یکدیگر هستند.

تفاوت باتری یو پی اس سیلد اسید و نیکل کادمیوم

 • قیمت
 • طول عمر
 • حساسیت به متغیرهای محیطی
 • ساختار شیمیایی
 • میزان آلایندگی محیط زیست
 • میزان تعداد و دفعات شارژ و دشارژ

ساختار شیمیایی باتری سیلد اسید

قطب مثبت باتری سیلد اسید از اکسید سرب و قطب منفی از سرب است و الکترولیک آن، اسید سولفوریک به همراه آب میباشد.

 ساختار شیمیایی باتری نیکل کادمیوم

قطب مثبت باتری نیکل کادمیوم و قطب منفی آن کادمیوم اسفنجی است و  و الکترولیت آن هیدروکسید پتاسیم می باشد.

قیمت

قیمت باتری یو پی اس سیلد اسید بسیار مناسبتر از نوع نیکل کادمیوم به طوری که باتری های سیلد اسید ۲ الی ۴ برابر ارزانتر هستند.

طول عمر

طول عمر باتری های سیلد اسید حدود ۵ سال می باشد و نوع نیکل کادمیوم بالای ۸ سال طول عمر دارد. پس نتیجه می گیریم اگر به دنبال خرید یک باتری یو پی اس با طول عمر بسیار بالا هستید، نیکل کادمیوم را خریداری کنید.

حساسیت به متغیرهای محیطی

باتری های سیلد اسید بایستی در محیط های مناسب از نظر متعادل بودن دما و بدور از هرگونه گرده و غبار نگهداری شود. باتری ها در دماهای بالا طول عمرشان بسیار کاهش پیدا می‌کند.
باتری های نیکل کادمیوم می‌توانند در دماهای بسیار بالا و یا بسیار پایین به راحتی به کارشان ادامه داد.

میزان آلایندگی محیط زیست

این دو باطری هر دو از فلزات سنگین تشکیل شده است که در هنگام بازیافت باید مراقب بود و از تکنولوژی و روشهای درست این باتری را بازیافت کرد. باتری نیکل کادمیوم بازیافت بسیار پیچیده ای دارد و بسیار سرطان زا می باشد.

میزان دفعات شارژ و دشارژ

باتری های نیکل کادمیوم می توان به طور مرتب آنها را شارژ کرد و مورد استفاده قرار داد. سرعت شارژ آنها بسیار بالاتر از باتری های سیلد اسید می‌باشد. میزان دشارژ خودبخودی باتری های نیکل کادمیوم زیاد است این باتری ها روزانه حدود یک درصد در شرایط انبارداری دشارژ می‌شود که این میزان برای باتری سیلد اسید ماهیانه ۳ درصد است.

آیا می توان از باتری خودرو برای یو پی اس استفاده کرد؟

تکنولوژی ساخت باتری های خودرو با باتری یو پی اس کاملا با یکدیگر متفاوت می باشد و به هیچ وجه نمی توان از باطری های ups برای استفاده در باتری های خودرو و یا بالعکس استفاده نمود.

اگرچه این دو باتری از نظر ولتاژ و ظرفیت شباهت هایی نسبت به یکدیگر دارند زیرا هر دوی آنها از ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های متفاوتی برخوردار هستند.

باتری های های اتومبیل نیروی الکتریسیته با استفاده از واکنش اسید سولفوریک بر روی صفحات سربی که در مایع معلق هستند، تولید می شود و دلیل نام گذاری آنها به عنوان باتری های معلق در مایع نیز همین عامل است.

این باتری ها به این دلیل قابل استفاده برای یو پی اس نیستند که ممکن است از محفظه باتری بیرونش کند و گاز هیدروژن قابل اشتعال تولید شود که در محیط های بسته بسیار خطرناک است.

انواع باتری های سرب اسید من یه احتمال از هر گونه فرار هیدروژن یا نشت اسید کاملا بسته شدند و اسید با لایه هایی از فیبر و نمد کاملا پوشانده شده است.

باتری یو پی اس صبا

باتری یو پی اس صبا باتری یو پی اس صبا، یکی از پر مصرف ترین باطری های مورد استفاده در سیستم های یو پی اس و استبلایزر میباشد. شرکت صباباتری یکی از شرکت های پیشرو در صنعت تولید باتری در ایران است. این شرکت انواع باتری های خشک و یو پی اس UPS را در ظرفیت های گوناگون تولید و عرضه میکند.

قیمت باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر

باتری های ۱۰۰ آمپر یو پی اس با برندهای مختلفی در بازارهای فروش موجود هستند که قیمت آنها با توجه به نوع برند و کارخانه سازنده یشان متفاوت است.

باتری های ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر یو پی اس، در مکان های بسیاری قابل استفاده هستند. از باتری ۱۰۰ آمپر می توان در مدت زمان یک ساعت مقدار ۱۰۰ آمپر ساعت جریان دهی دستگاههای الکتریکی را تامین کرد و پس از آن تخلیه شده و نیاز به شارژ مجدد دارند.

قیمت فروش باطری ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر صبا باتری در بازار

از انواع برند های باتری های ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر یو پی اس، باتری های صبا باتری هستند. این باتری در ایران تولید می شوند و با کارایی و مزایای بالایی که دارند از آن ها می توان در مکان های مختلفی استفاده کرد.

این باتری به سرویس و نگهداری احتیاجی ندارند و همچنین با تکنولوژی ساخت منحصر به فردی که دارند، دارای طول عمر مناسبی هستند و همچنین ضد اشتعال می باشند.

قیمت باتری ۱۰۰ آمپر یو پی اس صبا باتری نسبت به برندهای خارجی بسیار مناسب است. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت و موجودی این باتری با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط بگیرید.

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر

   نام محصول باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر
نام برند صبا باتری
نوع باتری سیلد
ولتاژ ۱۲ ولت
ظرفیت(دشارژ ۱۰ ساعته) ۱۰۰ AH
ارتفاع کل ۲۲۲
ارتفاع ۲۱۶
طول ۳۲۸
عرض ۱۷۲
وزن ۳۵
گارانتی ۱۵ ماه گارانتی

 قیمت آنلاین باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر

باتری یو پی اس 12 ولت 7 آمپر یو پی اس کاربرد های گوناگونی دارد اما کاربرد عمده آن برای استفاده در آسانسور ها می باشد.

نحوه استفاده از این باتری به طوری است که بعد از قرار گرفتن و نصب آن در آسانسور به کمک باتری ولتاژ مدار ایمنی آسانسور تامین شده و پس از اینکه از بسته بودن درب کابین اطمینان حاصل شد، فرمان باز شدن ترمز را صادر و تغذیه لازم را برای حرکت موتور با سرعت کند تولید میکند..

نمایندگی باتری یو پی اس با انواع برند های ایرانی و خارجی

خرید و فروش باتری یو پی اس در انواع برندهای ایرانی و خارجی این محصول قیمت های ارزان و مناسب و برند های کمیاب و منحصر به فرد امکان پذیر است.

شما خریداران این محصول می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از طریق حضوری و یا غیر حضوری برای خرید این محصول اقدام نمایید.

قیمت باتری یو پی اس 12 ولت در برندها و ظرفیت های گوناگون

باتری ها با ولتاژ های متفاوتی تولید می شود. اما بهترین باطری برای استفاده در یو پی اس باتری 12 ولت می باشد.

ولتاژ نامی باتری های سرب اسید 2 ولت می باشد و ولتاژ نامی باتری های نیکل کادمیوم 1.2 ولت می باشد به این ترتیب باتری های سرب اسید از سری کردن شش باتری 2 ولتی وجود می آیند و باتری های نیکل کادمیوم از سری کردن 10 باطری 12 ولت وجود می آید.

باتری های یو پی اس با ولتاژ ۱۲ ولت در انواع گوناگون تولید می‌شود و ظرفیت های مختلف به فروش می رسد. قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت با توجه به نوع برند و کیفیت تولیدی آن متفاوت می باشد. کارخانه ها از تکنولوژی منحصر به فردی برای تولید این محصول استفاده می‌کند.

انواع باتری یو پی اس 12 ولت

 1. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر ساعت
 2. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷/۲ آمپر ساعت
 3. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷/۵ آمپر ساعت
 4. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۹ آمپر ساعت
 5. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۲ آمپر ساعت
 6. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۸ آمپر ساعت
 7. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۴ آمپر ساعت
 8. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۶ آمپر ساعت
 9. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۸ آمپر ساعت
 10. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۳۳ آمپر ساعت
 11. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۳۸ آمپر ساعت
 12. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر ساعت
 13. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۵ آمپر ساعت
 14. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر ساعت
 15. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۸۰ آمپر ساعت
 16. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر ساعت
 17. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۲۰ آمپر ساعت
 18. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۵۰ آمپر ساعت
 19. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر ساعت

خرید باتری یو پی اس ماتریکس

شرکت ماتریکس در کشور چین قرار دارد. این شرکت تولید باتری یو پی اس را با بهترین کیفیت ها و بالاترین استانداردهای بین المللی را آغاز کرده است و توانسته است بازار خوبی را در بسیاری از کشورها از جمله ایران به خود جذب نماید در صورت تمایل به خرید این باتری میتوانید مجموعه ما در ارتباط است.

تولید کابینت باتری یو پی اس در ایران

تولید کابینت باتری یو پی اس با توجه به طراحان هر مرکز تولیدی متفاوت است. هدف از تولید این محصول پشتیبانی از تجهیزات متصل به یو پی اس در زمان قطع برق است.

جنس کابینت باتری ها از ورق های فلزی بوده با رنگ های مختلف شیری و سیاه و سفید موجود هستند و از نظر طبقه بندی در انواع مختلفی وجود دارند و با توجه به نیاز مصرف کنندگان به صورت یک طبق،ه دو طبقه و سه طبقه تولید می شود.

تعداد طبقات و اندازه این کابینت ها بستگی به تعداد باتری های متصل به یو پی اس ها می باشد.

هر چقدر میزان ظرفیت باتری بیشتر باشد، سایز وزن آنها افزایش پیدا می کند.

 ویژگی های اصلی یک کابینت وجود فن خنک کننده جهت متعادل نگه داشتن دمای محیط داخل آن می باشد. این کمک بزرگی به افزایش طول عمر باتری یو پی اس می کند.

ممکن است مکان های وجود داشته باشد که به تعداد زیادی باتری یو پی اس استفاده می کند و لازم به کابین هایی دارند که می تواند باتری های بسیاری را در خود جای دهد در این صورت بایستی به تولیدکنندگان به طور خصوصی سفارش دهند تا از نظر ضخامت ورق و ستون‌های محکم و مورد اطمینان باشد و تحمل وزن باتری ها را داشته باشد.

مرکز فروش باتری یو پی اس در تهران

شهر تهران به عنوان پرجمعیت ترین شهرهای ایران دارای مراکز تولیدی و گردشگری بسیاری است به همین دلیل استفاده از باتری یو پی اس در آن امری بسیار ضروری است مرکز فروش باتری یو پی اس در تهران قرار دارد شما می توانید بهترین انواع باتری راحتی کمیاب ترین برند ها را به راحتی در این شهر بیابید.

با توجه به اینکه باتری یو پی اس توسط واردکنندگان ابتدا به شهر تهران می آید و طبق درخواست مشتریان به سایر شهرهای ایران عرضه می گردد.
در صورتی که می‌خواهید این محصول با قیمت های اصلی و واقعی آن خریداری کنید و حجم عمده ای را نیاز دارید می توانید از تهران خرید کنید و با تامین کنندگان اصلی بازار در ارتباط باشید.

این مرکز با فروش باتری یو پی اس در تهران نیاز بسیاری از شهرستان های ایران را تامین می کند و می تواند این محصول را به طور غیر حضوری با ارائه اطلاعات تخصصی در زمینه انتخاب بهترین باتری یو پی اس و کمک مشاوران فروش  نیاز بازار داخلی را رفع نماید.

قیمت باتری یو پی اس ایرانی در ظرفیت های مختلف

همانطور که می دانید امروزه فروش باتری یو پی اس در برندهای خارجی بسیار مشکل شده است و مشتریان بایستی برندهای ایرانی را انتخاب نمایید.
ممکن است هنوز افرادی وجود داشته باشند که برای خرید باتری یو پی اس ایرانی دچار تردید باشد در جواب این مشکل باید گفت که امروز ایران با استفاده از بهترین تجهیزات و تکنولوژی در زمینه تولید باتری یو پی اس با طول عمر بالا پیشرفت شده است و این محصول را در مقایسه با برند های خارجی با بهترین قیمت و کیفیت به فروش می رسند.

قیمت باطری های یو پی اس ایرانی ۲ الی ۵ برابر ارزانتر است برندهای خارجی موجود در بازارهای فروش می باشد، همچنین این محصول دارایضمانت نامه کتبی است.

فروش آنلاین باتری یو پی اس در بهترین فروشگاه اینترنتی در ایران

ممکن است شما فرصت رفتن به مراکز خرید را نداشته باشید به دنبال خرید اینترنتی محصولات خود هستید، زیرا از این طریق وقت و هزینه بسیار کمتری را از شما می گیرد از ترافیک موجود در شهرهای بزرگ را بسیار کاهش می دهد.

فروش آنلاین باتری یو پی اس در بهترین فروشگاه اینترنتی امکان پذیر است. فروش آنلاین این محصول و مزایای بسیاری دارد زیرا باتری یو پی اس به راحتی در همه شهرها قابل دسترس نیست و شما فقط با دسترسی به اینترنت می توانید در هر مکانی که هستید، این محصول را سفارش دهید.

هنگام خرید آنلاین اینترنتی می توانید حق انتخاب بیشتری داشته باشید و به راحتی با صبر و حوصله برای انتخاب بهترین باتری یو پی اس با توجه به اطلاعاتی که در سایت های فروش قرار داده شده است، تصمیم گیری کنید

مجموعه ما با فروش باتری یو پی اس صبا بر این باور است تا بتواند محصولات داخلی و با کیفیت را در سری های مختلف و برند های متنوع عرضه کرده و بخشی از نیاز های مشتریان و مصرف کنندگان را در زمینه تولیدات داخلی و باطری های ایرانی را بر آورده سازد.

آیا قیمت باتری یو پی اس پاناسونیک نسبت به سایر برند های موجود در بازار بالا است؟

پاناسونیک در کشور ژاپن با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود. این باطری ضد اشتعال میباشد و از طول عمر بالای ۱۰ سال برخوردار است.

قیمت باطری پاناسونیک نسبت به سایر برند های موجود در بازار بالا است. زیرا این باتری وزن بیشتری نسبت به سایر باتری ها دارد که به علت وجود سرب بیشتر در آن است.

سرب قیمت جهانی دارد هر چقدر میزان استفاده از آن در باتری ها بیشتر باشد، قیمت بیشتری نیز به خود اختصاص می دهد و موجب می شود تا باتری از کیفیت بالاتری برخوردار گردد.

بررسی قیمت انواع باتری یو پی اس مخابراتی

باتری یو پی اس برای استفاده در مخابرات بسیار پرکاربرد هستند به طوری که می توان گفت این محصول برای استفاده در سیستم های مخابراتی بسیار ضروریاست و بدون استفاده از آن بسیاری است کار ها با مشکل روبرو میشود و همچنین با استفاده از سیستم های الکتریکی بسیار حساسی که در این مکان استفاده می گردد، محافظت از آنها نیز بسیار اهمیت دارد.

سیستم های مخابراتی بایستی انتقال اطلاعات نظیر عکس ها، داده ها از طریق دستگاه و تجهیزات موجود در در این مکان انجام گیرد.

قیمت باطری خشک یو پی اس در کاربرد های مختلف

در کارخانه باتری یو پی اس، این محصول اغلب از نوع باتری های تولید می شود و در سیستم های یو پی اس مورد استفاده ثرار می گیرد.

زیرا این باتری ها احتیاج به سرویس و نگهداری ندارند از قیمت های مناسبی برخوردارند و همچنین قابل استفاده در مصارف گوناگون می باشد.

 کاربرد انواع باطری خشک یو پی اس

 • سیستم های مخابراتی
 • تجهیزات کنترلی
 • مراکز داده و دیتا سنتر ها
 • مراکز پزشکی و درمانی
 • پالایشگاه و پتروشیمی ها
 • پکیج های خورشیدی
 • ماشین های شارژی
 • نیروگاه های هسته ای
 • نیروگاه های بادی
 • آسانسور
 • سیستم های اطفاء حریق

مرکز فروش باطری ups بی واسطه و مستقیم

برای خرید باتری یو پی اس بی واسطه و مستقیم باید به مراکز فروش اصلی باتری یو پی اس مراجعه کنید تا بتوانید با تامین کنندگان اصلی آن به طور مستقیم در ارتباط باشید.

برای مثال برای باطری های یو پی اس ایرانی نظیر صبا باتری می توانید و نمایندگی های فروش آن ارتباط بگیرید و همچنین برندهای خارجی با وارد کنندگان آنها در ارتباط باشید تا از این طریق بتوانید انواع محصول را با قیمت های اصلی و واقعی آنها خریداری کنید.

قیمت باتری یو پی اس صبا در ظرفیت های مختلف

قیمت باتری یو پی اس صبا در مقایسه با برندهای خارجی بسیار مناسب است. این محصول از نوع سیلد اسید و ولتاژ ۱۲ ولت را در ظرفیت های مختلف تولید می شود و به بازارهای فروش عرضه می گردد.

 هر چه میزان ظرفیت یک باتری بیشتر شود، میزان ابعاد و وزن آن هم بیشتر است و این مسئله بر قیمت این محصول تاثیر می گذارد.

با توجه به اینکه قیمت ها دچار نوسان هستند و شما می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت های روز این محصول با ما در ارتباط داشت.

 باتری یو پی اس هیتاکو در کجا تولید میشود و چه مزیت هایی دارد؟

باتری یو پی اس هیتاکو در کشور چین تولید می‌شود این شرکت طی چند سال اخیر و مدت زمان بسیار کم توانسته است بازار بسیار خوبی را در دست بگیرد و ایران از کشورهای مصرف کننده این باتری به شمار می آید. باتری هیتاکو از نوع سیلد اسید و نیکل کادمیوم تولید می شود.

چه عواملی باعث کاهش و یا افزایش طول عمر باتری یو پی اس می شود؟

عوامل بسیاری به افزایش و کاهش طول عمر باتری یو پی اس تاثیر می گذارد که برخی از آنها به تولیدکنندگان خاصی مربوط می‌شود و برخی از آن ها نحوه استفاده از نگهداری است.

عوامل بسیار حائز اهمیت هنگام نگهداری باتری یو پی اس دمای محیط است. دمای محیط باید متعادل باشد و برای باتری های سیلد اسید بین ۲۰ الی ۳۵ درجه سانتیگراد باشد. دماهای های بسیار بالا و یا بسیار پایین به شدت و طول عمر آن تاثیر می گذارد.

دماهای بسیار بالا باعث می شود تا میزان فعل و انفعالات شیمیایی درون باتری بالا رود و سوپاپ اطمینان عمل کرده تا بتواند گازهای تولید شده اضافه باتری را بیرون کند و مانع از انفجار آن شود در این صورت باعث کم شدن سطح الکترولیت میشود.

دماهای پایین نیز باعث کاهش ظرفیت باتری یو پی اس می گردد.

لیست قیمت باتری ups صبا باتری

 قیمت باتری یو پی اس فاراتل در مدل های مختلف

 شرکت فاراتل در حال همکاری مشترک با شرکت های چینی می باشد. در واقع این شرکت نماینده انحصاری دو برند باتری یو پی اس SUNNYWAY و CSB است. این بتری از کیفیت های بسیار خوبی برخوردارند و با قیمتهای بسیار مناسب به فروش می رسد. اطلاع از قیمت باتری ups فاراتل با ما در ارتباط باشید.

 نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

امروز بسیاری از تولید کنندگان برای دسترسی راحت مشتریان به محصولات شان اقدام به ایجاد نمایندگی های فروش کرد بسیاری از شهرها می‌کند زیرا اگر بخواهند شخصاً به شهرهای مختلف و کشورهای مختلف دنیا بروند و محصول خود را با آنها بشناسند امیرکبیر ممکن است هزینه ها وقت فراوانی را در بر دارد.

شرکت باتری یو پی اس صبا از بهترین شرکت های فروش این محصول در ایران به شمار می‌آید. این شرکت اقدام به ایجاد نمایندگی باتری یو پی اس صبا در بسیاری از شهرهای ایران کرده است تا خریداران می‌توانند به راحتی این محصول آن در هر مکانی که هستند، تهیه کنند.

 خرید باتری یو پی اس صبا

اگر به دنبال خرید باتری یو پی اس صبا هستید، به نمایندگی های فروش اصلی آن اقدام کنید و این محصول با قیمت اصلی و واقعی آن خریداری نمایید.

خرید باتری یو پی اس صبا باطری ۱۲ ولت ظرفیت های مختلف مناسب برای کاربردهای متفاوتی انجام می گیرد جهت سفارش این باتری میتوانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.http://upsbatri.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باتری یو پی اس صبا ۶۵ آمپر با کیفیت مناسب و قیمت عالی

آیا به دنبال خرید باتری یو پی اس صبا با ظرفیت ۶۵ آمپر با کیفیت …

کانال تلگرام