باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس باتیس / شرکت باتری یو پی اس صبا باتری

شرکت باتری یو پی اس صبا باتری

از طریق شرکت باتری یو پی اس صبا باتری می توانید انواع مختلف باتری یو پی اس را در ظرفیت های مختلف با قیمتی ارزان به صورت عمده و یا جزئی به راحتی خریداری کنید. برای خرید این محصول باید ابتدا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و سپس برای سفارش این محصول اقدام نمایید.

کارخانه های باتری یو پی اس صبا در ایران قرار دارد و یکی از بهترین و بزرگترین کارخانه های تولید انواع باتری یو پی اس در ایران به شمار می‌آید و هر سال در حال گسترش خطوط تولیدی و تعداد کارخانه ها می باشد و از این طریق سبب شده تا نیرو های بسیاری در این مرکز به اشتغال در آید. این شرکت انواع باتری یو پی اس با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های مختلفی تولید می کند و به بازارهای فروش عرضه می کند.

بهترین مرکز فروش باتری یو پی اس در تهران کجا قرار دارد؟

مرکز فروش باتری یو پی اس تهران می باشد. شما می توانید بهترین انواع باتری یو پی اس را با بهترین برندهای ایرانی و خارجی با قیمت عمده و ارزان در این شهر بیابید.

دلیل این امر وجود دفاتر فروش از سوی تولیدکنندگان و همچنین وارد کننده این محصول است. زیرا باتری یو پی اس به بسیاری از نقاط ایران عرضه و توزیع می گردد در صورتی که به طور مستقیم این محصول را از تهران خرید نمایید، ضمن اینکه این محصول را بی واسطه تهیه می کنید، می توانید با تامین کنندگان اصلی این محصول نیز در ارتباط باشید.

شهر تهران بیشترین تعداد کارخانه ها و مراکز تولیدی بزرگ و کوچک را دارد و همچنین با داشتن جمعیت فراوان و موقعیت اجتماعی که دارد، استفاده از باتری یو پی اس امری بسیار حیاتی برای تامین برق و محافظت از بسیاری از دستگاه های الکتریکی حساس می باشد.

باتری ups چیست؟

اگر کمی به اطراف زندگی خود دقت کنیم متوجه می شویم که بسیاری از کارهای روزمره در منازل ادارات و صنایع ماشین شدند و برای ادامه کار به نیروی الکتریکی نیاز دارد.

گاهی به علت مصرف بیش از اندازه انرژی برق و وجود اختلالات شهری نظیر نویز و اعوجاجات باعث می شود که دستگاه های الکتریکی از کار بیفتد و یا دچار آسیب و صدمه های جبران‌ ناپذیری گردند که زیان های بسیاری را نیز به بار می آورد.

استفاده از باتری یو پی اس کمک می کند تا ضمن تامین برق دستگاه های الکتریکی از آنها نیز محافظت شود.

باتری یو پی اس با انواع سیلد اسید و نیکل کادمیوم توسط بسیاری از کارخانه‌های موجود در جهان از جمله ایران تولید می‌شود که باتری‌های سیلد اسید کاربرد بیشتری دارد زیرا قیمت مناسبی دارند و به سرویس و نگهداری نیز احتیاجی ندارد.

باتری یو پی اس نیکل کادمیوم طول عمر بالاتری دارند اما از قیمت بسیار گران ترین نسبت به نوع سرب اسید برخوردارند.

باتری یو پی اس در مکان های بسیاری همچون صنایع ادارات، پکیج های خورشیدی، پالایشگاه ها، آسانسورها و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد.

نحوه سفارش باتری یو پی اس هیتاکو با بهترین قیمت

شرکت باتری یو پی اس هیتاکو در چین قرار دارد این شرکت در سال ۲۰۰۲ تاسیس شده است و در حال حاضر به یکی از تولیدکنندگان بزرگ باتری یو پی اس در چین شناخته شده است. این امر به علت سرمایه‌گذاری‌های گسترده آن و همچنین ارائه قیمت های رقابتی پایین است.

در حال حاضر شرکت هیتاکو دارای ۱۹ خط تولید در سه شهر متفاوت چین می باشد و باتری های یو پی اس تولیدی این شرکت از نوع سرب اسید و نیکل کادمیوم این است و توانسته است سهم زیادی از بازار ایران را در دست بگیرد.

برای سفارش باتری یو پی اس هیتاکو می توانید از طریق مجموعه ما اقدام کنید. این باتری از طریق مجموعه باتیس پس از ثبت سفارش از سوی شما مشتریان گرامی در هر کجا که هستید در کمترین زمان ارسال می گردد ما این محصول را با ارائه ضمانت به شما عرضه خواهیم کرد.

بهترین قیمت باتری یو پی اس فرپام در ظرفیت های مختلف

یکی دیگر از بهترین انواع باتری یو پی اس، باتری یو پی اس فرپام می باشد. این محصول با بهترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است و طول عمر بسیار مناسبی دارد.

از این باتری می توان در مراکز متعددی همانند مراکز مالی و تجاری، واحدهای صنعتی، مجموعه های نظامی، سازمان های مخابراتی، مراکز بیمارستانی و پزشکی مورد استفاده قرار گیرد.

باتری یو پی اس فرپام با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های گوناگونی برای استفاده در مراکز مختلف تولید می گردد.

مرکز فروش باتری یو پی اس اصفهان

شهر اصفهان یکی از شهر های بزرگ ایران است به طوری که به آن کلانشهر نیز می‌گویند. این شهر با توجه به موقعیت گردشگری که دارد همچنین وجود کارخانه های بسیار باعث شده است تا با استفاده از باتری یو پی اس، یکی از مهمترین عوامل تبدیل گردد.

زیرا در صورت قطعی و نوسانات برق ممکن است صدمات جبران ناپذیری به این صنایع مهم و همچنین به صنعت گردشگری وارد شود و به همین علت فروش باتری یو پی اس اصفهان بسیار رواج دارد.

در شرکت باتیس واستفاده از امکانات تخصصی کارشناسان و مهندسین توانمند که با داشتن چندین سال سابقه و رعایت همه جانبه استانداردهای جهانی در رابطه با باتری یو پی اس تصمیم به فروش این محصول کرده است ما می توانیم انواع باتری یو پی اس ایرانی و خارجی را با قیمت های عمده در هر کجا که هستید، عرضه کنیم.

وارد کننده انواع باتری یو پی اس در ایران

همانطور که می‌دانید در گذشته ایران قادر به تولید باتری یو پی اس نبود و افراد بسیاری وارد کننده انواع باتری یو پی اس بودند و اینک هنگامی که قدم در بازارهای فروش بگذارید، با انواع مختلف باتری یو پی اس ایرانی و خارجی روبرو هستید.

اگر قصد خرید باتری یو پی اس خارجی با بهترین برندهای دنیا را دارید تا بتواند کیفیت و طول عمر بالایی را برایتان به ارمغان بیاورد، می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

مجموعه ما از بهترین تولید کنندگان و وارد کننده انواع باتری یو پی اس در ایران به شمار می‌آید که شما از این طریق می توانید این محصول را می باشد و مستقیم با تیراژهای بالا و قیمت های ارزان تهیه کنید.

قیمت باطری های یو پی اس مخابراتی

باتری های یو پی اس برای محافظت از رایانه ها، مراکز داده، دیتا سنتر ها و مراکز مخابراتی به وفور استفاده می شود و هنگامی که قطع ناگهانی برق پیش می آید باتری یو پی اس می تواند ضمن تامین نیروی الکتریکی مورد نیاز از آنها نیز محافظت نماید در غیر این صورت ممکن است خسارات جبران ناپذیری به این دستگاه ها وارد شود.

باتری یو پی اس پس از قطع جریان برق حدود ۵ الی ۱۵ دقیقه به کاربران فرصت می‌دهد تا اطلاعات و داده‌ها ایشان را ذخیره کند و با خیالی آسوده از برنامه خارج شود قبل از این که منبع انرژی آن اتمام گردد.

باتری های یو پی اس هاس برای استفاده در مخابرات می‌تواند با ولتاژهای ۱۲ ولت و ظرفیت‌های مختلفی باشند که با توجه به نوع برندی که دارند، قیمت‌های متفاوت نیز به خود اختصاص می‌دهند. برای اطلاع از قیمت باتری یو پی اس مخابراتی می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

قیمت باطری خشک یو پی اس در برندهای مختلف

یکی از بهترین انواع باتریها برای استفاده در یو پی اس ها باتری های خشک می باشند. این باتری های خشک با ولتاژ های گوناگونی تولید می شود که بهترین آن ها برای استفاده در یو پی اس، باتری یو پی اس ۱۲ ولت هستند که در ظرفیت های متفاوتی با برندهای گوناگونی تولید می‌شوند و به بازارهای فروش عرضه می گردد

ساختار شیمیایی باتری های خشک یو پی اس با باتری های دیگر متفاوت است قطب مثبت این باطری از اکسید سرب تشکیل شده است و قطب منفی آن از سرب و الکترونیک دارای اسید سولفوریک رقیق شده است.

باطری خشک یو پی اس طوری ساخته شده است که امکان متصاعد شدن گاز خارج از محیط را ندارد و به همین دلیل احتیاج به سرویس و نگهداری نیز ندارد و از طول عمر و قیمت مناسبی نیز برخوردار می‌ باشد.

در صورتی که می خواهید از این باتری طول عمر مفیدی را انتظار داشته باشید، باید آن را در شرایط محیط مناسبی نگهداری کنید.

همانطور که ذکر شد قیمت باطری خشک یو پی اس با برندهای مختلف متفاوت است. باتری های یو پی اس ایرانی که از نوع باتری های خشک هستند از قیمت های مناسبی برخوردار هستند و باطری های کره ای از قیمت های بالاتری برخوردار می باشد.

قیمت باتری یو پی اس پاناسونیک

شرکت باتری یو پی اس پاناسونیک در کشور ژاپن قرار دارد این شرکت با نام تجاری شناخته شده که دارد توانسته است و سال های بسیار اندک مشتریان زیادی را در سراسر دنیا به خود جذب کند.

باطری های یو پی اس پاناسونیک از باطری های درجه یک و بسیار مرغوب بازار می باشد و دارای حداقل ۸ سال طول عمر مفید دارد.

مزایای باتری یو پی اس پاناسونیک

 • ضد حریق ضد انفجار
 • برخورداری از از استانداردهای معتبر جهانی
 • دارای بیش از ۱۲ سال طول عمر

طول عمر بالای این باتری به علت استفاده از فرآیند تولید توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک ژاپنی مواد اولیه خاص و سیستم کنترل کیفیت دقیق زیر نظر بهترین متخصصان میباشد.

قیمت باتری یو پی اس پاناسونیک نسبت به انواع باتری های دیگر گران تر میباشد و این هم به علت کیفیت بالای این باتری و همچنین وزن بیشتر آن است.

نحوه خرید بهترین باتری یو پی اس 100 آمپر

باتری یو پی اس 100 امپر یکی از باتری های بسیار پر کاربرد در بسیاری از صنایع می باشد این باتری اغلب با ولتاژ ۱۲ ولت توسط کارخانه های بسیاری در سراسر جهان تولید می شود با قیمت‌های متفاوت به فروش میرسد.

این باطری ها از وزن بالاتری نسبت به باتری هایی با ظرفیت های پایین تر دارند. اما وزن آنها با برندهای متفاوت یکسان نیست و علت آن وجود سرب با میزان متفاوت در آنهاست. این امر باعث می‌ شود، قیمت‌ باطری نیز متفاوت باشد. زیرا سرب قیمت جهانی دارد و هر چه سرب به کار رفته در یک باتری بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می‌شود.

همانطور که میدانید خرید باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر با تعداد بالا کاری مشکل شده است و به راحتی نمی توانید برند های مورد نظرتان را با این ظرفیت در بازارهای فروش بیابید.

یکی از شرکت های خوب تولید کننده باتری یو پی اس 100 آمپر صبا باتری می باشد. این شرکت این باتری را با کیفیت بالایی از نوع سرب اسید با طول عمر و قیمت مناسب تولید می‌کند و به بازارهای فروش عرضه می کنند و از این طریق شما می توانید بدون دغدغه به راحتی این باتری را را خریداری نمایید.

در این مرکز ما می توانیم انواع باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر را با برندهای مختلف ایرانی و خارجی نظیر صبا باتری، استار وی، اپتیما و بسیاری برندهای دیگر با قیمت های عمده و کیفیت های عالی در کمترین زمان ممکن شما مشتریان گرامی عرضه نماید. پس شما می توانید با کارشناسان فروش ما در این مرکز ارتباط بگیرید و پس از استعلام از قیمت و موجودی برای سفارش اقدام کنید.

کاربرد انواع باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر

 • سیستمهای ups برق اضطراری
 • سیستم های مخابراتی
 • سیستم های خورشیدی
 • سیستم های حفاظتی و دوربین های مدار بسته
 • سیستم های هشدار دهنده و اعلام حریق
 • موتور و دوچرخه برقی
 • تجهیزات کنترلی و ابزار دقیق
 • تجهیزات پزشکی

عمر باتری یو پی اس به چه عواملی وابسته است؟

باتری یو پی اس از طول عمر متفاوتی برخوردارند و عوامل متفاوتی نیز بر طول عمر آنها تاثیر می گذارد که یکی از عوامل مربوط به تکنولوژی ساخت باتری می‌باشد و عوامل دیگر مربوط به نحوه نگهداری آنها است.

در اینجا به شرایط نگهداری و انبارداری صحیح یک باتری یو پی اس می پردازیم.

عوامل موثر بر طول عمر باتری یو پی اس

 • دمای محیط
 • ذخیره سازی باتری
 • شیمی باتری
یکی از عوامل بسیار مهم در افزایش طول عمر یک باتری یو پی اس دمای محیط می باشد.

اگر شما یک باتری یو پی اس از نوع سرب اسید را دارید، بایستی حتماً آن را در شرایط دمای ۱۰ الی ۳۵ درجه سانتیگراد نگهداری کنید. در این حالت می توانید طول عمر و کارکرد قابل قبولی را  انتظار داشته باشید.

ذخیره سازی باتری

اگر صاحب یک دستگاه یو پی اس هستید و استفاده از باتری برای شما همین ضروری است. برای جلوگیری از عواقب احتمالی و قبل از این که برایتان ضرورت پیدا کند یک باطری جایگزین داشته باشید.

هنگام قرار دادن یک باتری یو پی اس در هنگام ذخیره سازی لازم است به این نکته توجه کنید:

اگر یک باتری برای مدتی استفاده نگردد طول عمر آن بسیار کاهش پیدا می‌کند در واقع می‌توان گفت دچار خودسوزی می شوند، بنابر این توصیه می شود که باتری طی ۳ الی ۴ ماه تخلیه شود.

شیمی باتری

باتری های یو پی اس زمانی جایگزین می‌شود، که عمر آنها به پایان می‌رسد و دیگر نمی توانند ۸۰ درصد از ظرفیت نامه خود را تامین کند. هنگامی که باطری سرعت می‌گیرد و یک باطری جایگزین نیاز دارد توجه کنید که طول عمر یک باتری با از دست دادن ۲۰ درصد یا بیشتر از ظرفیت امتیاز آن اثرات آن را روی زمان واقعی دستگاه یو پی اس می تواند بیشتر باشد.

باتری یو پی اس ماتریکس

شرکت باتری یو پی اس ماتریکس در کشور چین واقع شده است شرکت استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تخصصی در حال تولید باتری های سرب اسید خشک می باشد.

شرکت ماتریکس از پیشرفته ترین تجهیزات تولیدی و همچنین ابزارهای تست استفاده می‌کند تا محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا و طول عمر طولانی به بازارهای فروش عرضه کند.

باتری یو پی اس ماتریکس معنای متفاوتی تولید می شود. شما می توانید به راحتی این باتری را با ظرفیت های 3 الی 3000 آمپر با هر تعدادی که خاصی در این مرکز سفارش دهید.

کاربرد انواع باتری یو پی اس ماتریکس

 • سیستم های انرژی خورشیدی
 • مخابرات
 • منابع برق
 • سیستم های امنیتی و حفاظتی
 • سیستم های روشنایی اضطراری

قیمت باتری یو پی اس صبا

شرکت باتری یو پی اس صبا یکی از بهترین تولید کنندگان باتریهای تولید داخلی است. قیمت باتری یو پی اس صبا نسبت به نمونه های خارجی بسیار مناسب است.

در حال حاضر این شرکت با داشتن کارخانه های بسیاری در سراسر ایران و افزایش خطوط تولیدی خود سعی بر این دارد که باتری یو پی اس را با بهترین تجهیزات تکنولوژی بالایی تولید کند و بازارهای فروش عرضه کند تا بتواند نیاز بازار داخلی ایران را تا حد قابل توجهی تامین نماید.

باتری یو پی اس صبا بسیار متنوع هستند و کاربردهای گوناگونی را برای مصارف مختلفی دارد.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری در ایران

این مرکز فروش اینترنتی، نمایندگی باتری یو پی اس صبا را به عهده دارد از طریق این مرکز می‌توانید به راحتی در کجا که هستید این باتری را به راحتی سفارش دهید.

خرید از نمایندگی های فروش مزایای زیادی دارد زیرا از این طریق می توانید انواع محصولات مورد نیازتان را با قیمت های مناسب و مستقیم با حذف واسطه ها خریداری کنید همچنین محصول شما از گارانتی نیز برخوردار است.

چرا قیمت باتری یو پی اس کره ای میزان بالایی دارد؟

قیمت باتری یو پی اس کره ای نسبت به سایر برندهای خارجی گران تر است و این امر به علت کیفیت بالای تولید این محصول می باشد.

وزن باتری های یو پی اس کره‌ای حدود ۳۰ الی ۳۵ درصد بیشتر از انواع باتری های دیگر می باشد و این امر به علت وجود سرب بیشتر است صبح باعث می شود تا کیفیت و طول عمر باتری زیاد شود و قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

از برندهای معتبر این باتری های یو پی اس کره ای راکت، نیومکس، یونیکور می باشد.

بهترین سایت فروش اینترنتی باتری یو پی اس

این مرکز از مراکز معتبر فروش اینترنتی باتری یو پی اس از طریق سایت است. همانطور که می دانید امروزه افراد بسیاری به دنبال خرید محصولات خود از طریق فروشگاه های اینترنتی هستند زیرا این امر باعث می‌شود تا بسیار در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنند.

باتری یو پی اس از جمله محصولاتی است که به راحتی قابل دسترس است در همه شهرها نمی باشد لازم است تا برای خرید این محصول مورد نظر با برند مورد نیازشان به شهرهای بزرگی همانند تهران اصفهان شیراز بیاید این امر ممکن است هزینه ها و اتلاف وقت بسیاری را داشته باشد. از این رو خرید اینترنتی این محصول بهترین راه حل است.

هنگام خرید باتری یو پی اس به صورت اینترنتی لازم است دقت کنید و سایت های معتبر  فروش برای تهیه این محصول اقدام نمایید زیرا امروزه مراکز کلاهبرداری مجازی بسیار شده است.

شرکت باتیس سالهاست در زمینه فروش انواع باتری یو پی اس با برندهای مختلف ایرانی و خارجی فعالیت می کند و سعی بر این دارد تا شما را جهت خرید بهتر هرچه محصولات تان یاری نماید.

قیمت خرید باطری خشک سیلد اسید

یکی از پرکاربردترین انواع باتری ها با سرعت خشک سیلد اسید هستند. این باتری ها با ساختار شیمیایی که دارند امکان متصاعد شدن گاز به خارج از محیط را ندارند و به سرویس و نگهداری نیز احتیاج ندارد و از قیمت و طول عمر مناسبی نیز برخوردار می باشند و مناسب برای استفاده در سیستمهای ups نیز هستند.

مزایای باتری های خشک سیلد اسید

 • عدم نیاز به سرویس نگهداری
 • قیمت مناسب نسبت به انواع باتری های نیکل کادمیوم لیتیومی
 • طول عمر مناسب
 • جریان لحظه‌ای بالا
 • مقاومت داخلی پایین
 • فشار خود به خودی پایین
 • قابلیت سری کردن با یکدیگر
 • و…..

بهترین مرکز فروش آنلاین باتری یو پی اس

این مرکز با سابقه فعالیت در زمینه فروش آنلاین باتری یو پی اس یکی از بهترین مراکز فروش مجازی تبدیل شده است.

مجموعه ما با نام تجاری باتیس با داشتن کارشناسان و متخصصان فروش شما را در زمینه تهیه بهترین انواع باتری یو پی اس به صورت غیر حضوری و آنلاین راهنمایی می کند در هر کجا که باشید این محصول را در کمترین زمان ممکن به شما عرضه خواهند کرد.

نمایندگی باتری یو پی اس ولتامکس در ایران

باتری یو پی اس ولتامکس ساخت کشور تایوان است. این شرکت باتری خود را از نوع سیلد اسید تولید می کند به بسیاری از کشورهای دیگر عرضه می کند ایران یکی از کشورهای مصرف کننده این باتری می باشد.

نمایندگی باتری یو پی اس ولتامکس در ایران قرار دارد. شما از طریق این نمایندگی ها می توانید این محصول را با قیمت های ارزان و واقعی آنها و با تعداد بالا تهیه کنید.

بهترین مارک باطری یو پی اس

با توجه به ضرورت استفاده از باتری یو پی اس کارخانه های بسیاری در سراسر دنیا این محصول را تولید می کند با برندهای مختلف و کیفیت های متفاوتی نیز آن را به بازارهای فروش عرضه می کند.

بهترین مارک باطری یو پی اس ایرانی صبا می باشد و نمونه‌های خارجی، باتری‌ های کره ای هستند.

لیست قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

شارژر باتری یو پی اس چگونه عمل می کند؟

شارژر باتری یو پی اس تاثیر بسیار زیادی برای طول عمر باتری دارد و شارژر باید متناسب با نوع باطری باشد.

به طور کلی در تمام باتری ها هنگام شروع شارژ شدن آن را منحنی که در باتری وجود دارد میزان جریان که شارژ باتری می دهد کم می شود و هنگامی که باتری به طور کامل شارژ می شود مقدار این جریان به کمترین حد خود در مدت شارژ شدن می رسد.

تفاوت باتری یو پی اس با باتری خودرو

ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که آیا می توان از باتری یو پی اس برای باتری خودرو نیز استفاده کرد؟

جواب این سوال منفی است زیرا تکنولوژی ساخت باتری یو پی اس صبا باتری خودرو کاملا متفاوت است. باتری های یو پی اس کاملاً مهر و موم شده اند و از نوع باتری های خشک هستند اما باتری خودرو باتری های معلق در مایع هستند.

قیمت باتری یو پی اس فاراتل

شرکت فاراتل یکی از بهترین تولید کننده های دستگاه یو پی اس در ایران است. این شرکت با هدف تامین برق بسیاری از مراکز تولیدی همچون صنایع، ادارات، پکیج های خورشیدی اقدام به فعالیت نمود تا بتواند نیاز بازار ایران را رفع نماید.

این شرکت، نماینده فروش باتری یو پی اس و نام های تجاری sunnyway و csb نیز می باشد. قیمت باتری یو پی اس فاراتل بسیار مناسب است.

قیمت باتری یو پی اس برای دوربین مدار بسته

باتری یو پی اس مناسب برای دوربین های مداربسته با ظرفیت های پایین می باشد که از نوع باتری های اقتصادی هستند قیمت انواع باطری یو پی اس مناسب برای دوربین های مداربسته با توجه به نوع برند آن متفاوت میباشد برای اطلاع از قیمت این محصول می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

خرید باتری یو پی اس صبا باتری

یکی از بهترین باتری های پی اس ایرانی، باتری یو پی اس صبا می باشد. می توانید از طریق نمایندگی های فروش این محصول اقدام کنید.

مجموعه باتیس به طور حرفه ای با داشتن تیم متخصص و مجرب در زمینه فروش این محصول فعالیت دارد چنانچه می خواهید این باتری را با کیفیت بالا و با قیمت درب کارخانه خریداری نمایید می توانید با مرکز ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.http://upsbatri.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باتری یو پی اس صبا ۶۵ آمپر با کیفیت مناسب و قیمت عالی

آیا به دنبال خرید باتری یو پی اس صبا با ظرفیت ۶۵ آمپر با کیفیت …

کانال تلگرام