باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس صبا / قیمت خرید باتری یو پی اس صبا 42 آمپر

قیمت خرید باتری یو پی اس صبا 42 آمپر

باتری یو پی اس صبا 42 آمپر

قیمت خرید باتری یو پی اس صبا 42 آمپر چه قدر است؟ برای خرید باتری یو پی اس صبا در ظرفیت های مختلف چطور می توان چطور می توان اقدام کرد؟ باتری یو پی اس صبا در ظرفیت های مختلف قیمت های متفاوتی را به خود اختصاص داده است. از باتری یو پی اس 42 آمپر صبا در بسیاری از مراکز به وفور استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت و موجودی تماس بگیرید.

باتری یو پی اس چیست؟

با ورود تکنولوژی به زندگی افراد جامعه و همچنین مکانیزه و الکتریکی شدن بسیاری از دستگاه های الکتریکی و استفاده از نرم افزار ها و سخت افزار ها در بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ، وجود دائم و بی وقفه انرژی الکتریکی امری مهم و حائز اهمیت است زیرا این تجهیزات برای ادامه کار نیاز به برق دارند و در صورت عدم وجود برق شهری از کار می افتند و پروژه ی مورد نظر عقب می ماند و همچنین در مواقعی در صورت وجود نوسانات و افت ولتاژ باعث آسیب این دستگاه ها می شود.

باتری یو پی اس چیست؟

از باتری یو پی اس برای تامین بدون وقفه انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد.
این باتری مجهز به سیستم مدار هوشمند قطع و وصل است و در مواقعی که برق شهری قطع می شود در کمتر از چند ثانیه به طور خودکار و اتوماتیک وارد مدار شده و با انرژی ذخیره شده در خود به مدت 2 تا 8 ساعت برق مورد نیاز را تامین می کند.

باتری یو پی اس علاوه بر محافظت از دستگاه های متصل، در برابر خرابی های ناشی از نوسانات برق، به حفاظت اطلاعات آن دستگاه ها نیز کمک می کند و در صورت قطع برق با تامین انرژی مورد نیاز باعث جلوگیری از ایجاد وقفه در کارکرد آنها می شود.

باتری یو پی اس سیلد اسید

باتری یو پی اس سیلد اسید که به آن باتری MF نیز می گویند در ولتاژ 12 ولت و ظرفیت و یا آمپر های مختلفی تولید می شود و نحوه طراحی داخلی آن 6 عدد سلول 2 ولتی که به صورت سری در داخل محفظه ای مخصوص که با لایه ای مومی ویژه ای که خاصیت ضد انفجاری، ضد نشت اسید به خارج از محیط باتری یو پی اس و همچنین عایق الکتریکی و دمایی به آن می دهد از تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته شده است.
دلیل عدم نشت باتری های سیلد اسید این است که رای جلوگیری از هرگونه احتمال فرار هیدروژن یا نشتی اسید، کاملاً بسته شده اند. برای کاهش بیشتر احتمال نشتی، اسید با لایه هایی از نمد یا فیبر پوشانده شده است که آنرا سرجای خود نگاه دارد.

باتری یو پی اس سیلد اسید

این نوع از باتریها مزایای بسیاری نسبت به باتریهای سنتی معلق درمایع دارند ازجمله اینکه براحتی می توان آنها را درمسافتهای طولانی حمل ونقل کرد زیرا درمقابل نشتی محافظت شده اند درحالیکه باطریهای سنتی معلق درمایع بعنوان یک ماده خطرناک و ریسک پذیر در نظر گرفته می شوند.

عوامل مهم در انتخاب بهترین باتری یو پی اس

هنگام انتخاب بهترین باتری یو پی اس به عوامل بسیاری لازم است که توجه کنید و حتما این نکته را به یاد داشته باشید که قیمت دلیل قابل قبولی برای تضمین کیفیت یک باتری یو پی اس نیست، چه بسا گاهی اوقات یک باتری از قیمتی ارزان تر برخوردار است و کیفیتی بهتر از سایر باتری های موجود در بازار دارد.

  1. بازدهی
  2. تکنولوژی ساخت
  3. وزن باتری
  4. طول عمر باتری یو پی اس (ups)

طول عمر باتری یو پی اس به نحوه ی نگهداری از آن مربوط می شود.
مهمترین عامل در افزایش طول عمر باتری یو پی اس دما ی نگهداری آن است.
بهترین دما برای باتری ۱۵ الی ۲۰ درجه سانتیگراد می باشد، و از دیگر عوامل تاثیر گذار بر طول عمر رطوبت کم و خشک بودن محیط است.مراقبت و جلوگیری از معیوب شدن اتصالات درون سلولی و خشك شدن باتری به دلیل از دست دادن الكترولیت از عوامل کاهش عمر باتری می باشد.

باتری یو پی اس صبا 42 آمپر

نمایندگی باتری یو پی اس صبا

حتما شما تجربه ی قطعی برق شهری در حال انجام عملیاتی خاص بر روی کامپیوتر و یا خطوط تولید و همچنین آسیب برخی از لوازم الکتریکی منزل و محل کارتان را تجربه کرده اید.
باتری یو پی اس صبا در ولتاژ 12 ولت و ظرفیت های گوناگونی طراحی شده است.
یکی از این انواع ظرفیت های پرکاربرد نوع 42 آمپر است که برای حفاظت از رایانه ها و بسیاری از دستگاه های الکتریکی دیگر در مکان هایی از جمله مراکز صنعتی، یارانه ای و مخابراتی بزرگ بسیار مورد استفاده می شود.

مشخصات فنی باتری یو پی اس صبا 12 ولت 42 آمپر

  • ولتاژ باتری یو پی اس صبا باتری : 12 ولت
  • ظرفیت : 42 آمپر
  • وزن : 14.6 کیلوگرم
  • ابعاد : 166*197*169 میلیمتر

قیمت باتری یو پی اس 42 آمپر صبا باتری

قیمت باتری یو پی اس 42 آمپر صبا باتری

قیمت باتری یو پی اس با توجه به کیفیت و برند مورد نظر و همچنین ولتاژ آن متغیر است.
باتری یو پی اس صبا یک باتری بسیار خوب ایرانی است که در ظرفیت های مختلفی طراحی شده است و یکی از ظرفیت های پرکاربرد و پرفروش آن 42 آمپر است.
قیمت باتری یو پی اس صبا با ظرفیت 42 آمپر حدود 500 الی 700 هزار تومان متغیر است زیرا امروزه به علت نوسان قیمت ها نمی توان قیمتی دقیق را ارائه نمود و شما می توانید در هر زمان که تمایل داشتید برای اطلاع از قیمت و موجودی این باتری تماس بگیرید.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا

باتری یو پی اس صبا از نوع سیلد اسید در ایران تولید می شود و دارای کارخانه ها و خطوط تولیدی بسیاری در سراسر ایران است و به راحتی می تواند باتری یو پی اس مورد نیاز بسیاری از مراکز از جمله بانک ها، ادارات، مراکز پتروشیمی و پالایشگاه ها را تامین می کند.

شرکت باتری یو پی اس صبا دارای نمایندگی های فروش بسیاری در سراسر کشور است که از این طریق می توانید این باتری را با قیمتی مناسب و مستقیم بی واسطه برای مکان مورد نظرتان با قیمتی ارزان خریداری کنید و همچنین می توانید به راحتی برای بستن قرارداد اقدام کنید.

شایان ذکر است بسیاری از قرارداد های کلان در نمایندگی های فروش بسته می شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.http://upsbatri.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی باتری یو پی اس

نمایندگی باتری یو پی اس صبا

نمایندگی باتری یو پی اس صبا در بسیاری از شهر های ایران وجود دارد. وجود …

کانال تلگرام