باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس باتیس / قیمت باتری یو پی اس ۴۲ آمپر مناسب برای سیستم های مختلف

قیمت باتری یو پی اس ۴۲ آمپر مناسب برای سیستم های مختلف

برای اطلاع از قیمت باتری یو پی اس ۴۲ آمپر با انواع برندهای ایرانی و خارجی مناسب برای استفاده در سیستم‌های مختلف می توانید با مجموعه ما در این مرکز در ارتباط باشید. کارشناسان ما در مجموعه باتیس آماده راهنمایی و مشاوره شما مشتریان گرامی جهت خرید هر چه بهتره انواع باتری یو پی اس می باشد

بازی های یو پی اس با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های گوناگونی در بازارهای فروش موجود می باشندT که هر کدام کارایی خاص خودشان را دارند. یکی از انواع پر کاربرد در این حوزه باتری یو پی اس ۴۲ آمپر می باشد که با برندهای مختلف ایرانی و خارجی تولید می شوند. در این مجموعه انواع باتری یو پی اس 42 آمپر به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت و موجودی از طریق این سایت با ما در ارتباط باشید.

قیمت و خرید باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر

باتری یک منبع ذخیره انرژی الکتریکی به شمار می آید که می تواند انرژی شیمیایی را طبق واکنش هایی که درونش انجام می گیرد به انرژی الکتریکی تبدیل کند و این انرژی را از طریق دو قطب مثبت و منفی که در دو سر خود دارد به مدارات الکتریکی بدهد یک باتری بر حسب ۲ پارامتر مهم که ولتاژ و ظرفیت است، بیان می شود.

باتری ها انواع گوناگونی دارد که یکی از باتری های پرکاربرد باتری های خشک یو پی اس هستند که برای مصارف مختلف عمومی و صنعتی کاربرد دارد و با ولتاژهای۶ ولت و ۱۲ ولت و غیر تولید می شود. باتری های خشک یو پی اس با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های مختلفی تولید می شود.

یکی از این باتری های پر کاربرد در صنایع و ادارات بسیاری مکان‌های دیگر باتری های یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر هستند و کاربرد های متفاوتی را در حوزه های گوناگونی دارد همچنین از مزایای بسیاری برخوردار می باشند.

با توجه به اینکه با باتری یو پی اس توسط شرکتهای گوناگون ایرانی و خارجی تولید می شوند، فناوری به کار رفته در تولید آنها متفاوت است. به همین علت باعث می‌شود که کارایی و کیفیت و طول عمر قیمتشان متفاوت باشد.

تفاوت انواع باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر

 • قیمت
 • طول عمر
 • بازدهی و تکنولوژی ساخت
 • وزن و ابعاد باتری

قیمت یکی از مسایل بسیار مهم در انتخاب یک باتری یو پی اس است. اگر به بازار های فروش باتری یو پی اس بروید، متوجه خواهید شد که برندهای مختلف، قیمت های متفاوتی را نیز به خود اختصاص دادند و این امر به علت تفاوت در تکنولوژی ساخت آنها نیز می باشد که باعث می شود طول عمر یک باتری بیشتر و دیگری کمتر باشد.

هنگام خرید یک باتری یو پی اس به کیفیت و طول عمر آن بسیار توجه کنید تا بتوانید بیشترین کارایی از آن را داشته باشید.

وزن و ابعاد باتری از دیگر پارامترهای انتخاب یک باتری ups مناسب می باشد و شما باید با توجه به کارهایی که دارید و اندازه  محیط نصب باتری را انتخاب کنید.

وزن یک باتری تاثیر مستقیمی بر کیفیت و قیمت آن را دارد. زیرا در باتری های یو پی اس سرب اسید، از سرب استفاده می‌شود و در این باتری‌ ها به کار می رود و هرچه میزان سرب به کار رفته در آنها بیشتر شود، قیمت بیشتری را نیز به خود اختصاص می‌دهند. زیرا سرب قیمت جهانی دارد.

فروش باتری یو پی اس ۴۲ آمپر با گارانتی

باتری های یو پی اس از نوع سرب اسید و نیکل کادمیوم توسط کارخانه‌های بسیاری در سراسر دنیا تولید می شود. چرا که این محصول یک محصول بسیار مهم و حائز اهمیت در بسیاری از صنایع و مکان های دیگر می باشد.

بازی های یو پی اس سیلد اسید پرکاربرد تر از انواع دیگر می‌باشد که با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های متفاوتی تولید می شود. یکی از این انواع پرکاربرد باتری یو پی اس ۱۲ ولت 42 آمپر می باشد و کاربرد های فراوانی را در حوزه های گوناگونی دارد.

کاربرد انواع باتری یو پی اس ۴۲ آمپر

 • سیستم های برق اضطراری و یو پی اس
 • سیستم های مخابراتی
 • صنایع
 • پکیج های خورشیدی
 • سازمان ها و ادارات
 • سازمان های اضطراری پشتیبانی
 • انواع تجهیزات نیازمند برق دی سی

مزایای استفاده از باتری یو پی اس ۱۲ ولت 42 آمپر

 • عدم نیاز به سرویس و نگهداری
 • عدم نشت الکترولیت
 • طول عمر مناسب
 • قیمت مناسب
 • میزان دشارژ پایین
 • و…….

تولید و فروش باطری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر با برند های متنوع امکان پذیر است و شما مشتریان می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما و انتخاب محصول مورد نظرتان به طور حضوری و به شکل اینترنتی در کمترین زمان ممکن برای سفارش این محصول اقدام کنید.ضمنا باتری های یو پی اس موجود در این فروشگاه با ارائه گارانتی عرضه می گردد.

باید دقت کنید که اگر مشکلی مانند موارد زیر برای یک باتری پیش بیاید، شامل گارانتی نمی باشد و این موارد به شکل زیر می باشد.

مواردی که باتری را از گارانتی خارج می کند:

 • متورم شدن بدنه باتری
 • تخریب بیش از حد باتری
 • اتصال کوتاه نمودن بین ترمینال های باتری هنگام استفاده یا نگهداری
 • شکستگی جلو و درب در اثر ضربه خوردگی

شما میتوانید هنگام خرید باتری یو پی اس تحویل آن را تست کنید که در صورت بروز مشکل در همان لحظه با ما ارتباط بگیرید و برای تعمیر و یا تعویض آن اقدام کنید.

باتری ها را از دو روش می توان تست و عیب یابی کرد:

اولین حالت زمانی است که ما قادر به باز نمودن باتری از روی دستگاه یو پی اس به دلیل بالا بودن تعداد باتری‌ها نیستیم و می خواهیم این همه را بدون باز کردن و جدا کردن باتری انجام دهیم.

در این حالت ابتدا باتری یو پی اس رو از دستگاه یو پی اس قطع می کنیم. هنگام قطع ورودی تمام خروجی های دستگاه ups بر روی باتری افتاده و جریان مصرفی آن از طریق باتری تامین می گردد در این حالت شما به اندازه گیری مدت زمان می توانید شرایط فعلی باطری آگاه شوید.

در این حالت باید جریان مصرفی باتری در زمان قطع ورودی مشخص شود.

با استفاده از این فرمول می توانید مقدار جریان مصرفی باتری را بدست آورید.

(مقدار مصرف یو پی اس بر اساس وات/ تعداد باتری ضربدر ۱۲) = مقدار جریان مصرفی

 روش دوم تست باتری

روش دیگری که می توانید باتری یو پی اس را تست نمایید، ابتدا باتری یو پی اس از شبکه جدا نموده جریان دهی با استفاده از مصرف کننده dc از تک تک باjvی ها و سپس با اندازه گیری ولتاژ باتری در حالت دشارژ سالم بودن و یا فرسوده بودن باتری را معین کنید. ۲۰ درصد از جریان باتری تخلیه نمایید و ولتاژ باتری نباید از ۱۱.۴ ولت عبورکند.

لیست قیمت انواع باطری یو پی اس در بازار ایران

باتری یو پی اس با قیمت های متفاوتی در بازارهای ایران وجود دارد. این باتری ها با توجه به نوع و کیفیتشان قیمت گذاری میشود. باتری های یو پی اس ایرانی از قیمت های مناسبی نسبت به انواع خارجی برخوردارند.

در بعضی از مواقع شاهد افزایش قیمت یو پی اس هستیم.

عوامل موثر بر افزایش قیمت باتری به شکل زیر می باشد:

 • کمبود باتری و یا تقاضای بیش از حد بازار
 • وجود سرب در باتری های سرب اسید افزایش قیمت به علت نوسانات قیمت دلار

قیمت باتری یو پی اس در واقعیت غیر قابل پیش بینی است به همین خاطر این قیمتها به صورت روزانه به مشتریان از طریق این سایت فروش اعلام می گردد.

برای اطلاع از لیست قیمت روزانه این محصول می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید با این حال لازم است از طریق اطلاعات تماس گذاشته شده بر روی سایت با مجموعه ما ارتباط بگیرید لیست قیمت خاصی را درخواست دهید.

نمایندگی پخش باتری یو پی اس با ظرفیت ۴۲ آمپر

یو پی اس منبع تغذیه بدون وقفه است. این دستگاه در کنار مصرف کننده برقی قرار گرفته و در مسیر جریان برق نصب می‌شود و در مواقعی که افت و یا افزایش ولتاژ و یا قطع شدن کامل برق پیش می آید، اجازه نمی دهد که صدمه به دستگاه های الکتریکی برسد و همچنین برق خانه را در زمان قطعی تامین می نماید. باتری یو پی اس  یک محصول بسیار حائز اهمیت در بسیاری از مکان ها است.

یو پی اس ها برای نگهداری انرژی الکتریکی از باتری استفاده می‌کند و در واقع یکی از مهمترین اجزای یک دستگاه ups باطری است. همانطور که می دانید برخی باتری ها مستقیم یا به عبارتی dc است. اما برق شهر ای سی یا متناوب است بنابر این دستگاه یو پی اس کار تبدیل برق مستقیم به متناوب را انجام می دهد

باتری یو پی اس با قرار گرفتن بین برق شهر و دستگاه های مصرف کننده علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه مانع از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات احساس مصرف کننده، می گردد..

این مرکز نمایندگی پخش باطری یو پی اس با ظرفیت های متفاوتی از جمله ظرفیت ۴۲ آمپر می باشد. در این نمایندگی می توانید این محصول را با برند های متفاوتی با قیمت های اصلی و واقعی آنها را خریداری نمایید.

 بهترین باتری یو پی اس با قیمت ارزان

آیا میدانید بهترین باتری یو پی اس باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد؟ نحوه انتخاب صحیح یک باتری چیست و چه عواملی باعث خراب شدن و از بین رفتن این محصول می شود؟

از باتری یو پی اس به منظور جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه های الکتریکی حساس در صنایعو بسیاری مکان‌های دیگر استفاده می‌شود. به دلیل اهمیت داشتن این محصول باید در هنگام انتخاب آن دقت کنید.

بهترین باتری یو پی اس نیکل کادمیوم می باشد، اما به علت هزینه های بالای تعمیر و نگهداری و قیمت بالاتری را نسبت به سرب اسید باتری کمتر مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد.

اگر میخواهید خرید دقیقی داشته باشید به موارد زیر دقت نمایید:

 • توان مصرفی مورد نیاز
 • امکان تنظیم پارامترها
 • مدت زمان پشتیبانی

هنگام خرید یو پی اس مجموعه توان مصرفی دستگاه هایی که قرار است به باتری، متصل شوند را محاسبه کنید.

در این حالت باید باتری را انتخاب کنیم که به طور میانگین ۲۵ برابر بیشتر از مجموع توان نوشته شده روی تجهیزات را داشته باشد.

باتری یو پی اس همیشه در حالت کمتر از توان خود کار می کند و این روند به طول عمر مفید باتری کمک می کند به طوری طوری که در بدترین شرایط نیسز این باتری می تواند انرژی الکتریکی مورد نیاز را تأمین نماید.

باتری دارای پارامتر های متفاوتی هستند باید به درستی تنظیم شوند. تنظیم پارامتر ها در توسط کارخانه سازنده انجام می گیرد.

مدت زمانی پشتیبانی هر باتری متفاوت است و این مسئله مهم است که از لحظه قطعی برق این باتری چه مقدار می تواند انتظارات شما را برطرف کند.

اگر به دنبال خرید بهترین باتری یو پی اس با قیمت ارزان هستید، می توانید آن را از طریق مجموعه ما درخواست دهید. این مرکز بهترین انواع باتری یو پی اس با قیمت هایی بسیار خوب به فروش می رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.http://upsbatri.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت باتری یو پی اس سازی با طراحی پیشرفته در ایران

اگر به دنبال یک شرکت باتری یو پی اس سازی با طراحی پیشرفته در ایران …

کانال تلگرام