باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس صبا / باتری یو پی اس صبا ۶۵ آمپر با کیفیت مناسب و قیمت عالی

باتری یو پی اس صبا ۶۵ آمپر با کیفیت مناسب و قیمت عالی

آیا به دنبال خرید باتری یو پی اس صبا با ظرفیت ۶۵ آمپر با کیفیت مناسب و قیمت عالی هستید؟ آیا نمی دانید چطور می توان این محصول را به طور مستقیم از تولید کنندگان آن خریداری کرد؟ مزایا و کاربرد استفاده از باتری یو پی اس ۶۵ آمپر صبا چیست؟

شرکت صبا باتری سال‌ها است که در ایران در حال فعالیت است این شرکت انواع باتری یو پی اس را با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های متفاوتی از جمله ۶۵ آمپر به صورت عمده تولید می کند و به بازارهای فروش در سراسر ایران عرضه می کند. برای خرید باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر صبا با بهترین قیمت و کیفیت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نمایندگی فروش انواع باتری یو پی اس ۶۵ آمپر شرکت صبا باتری

باتری های یو پی اس ۶۵ آمپر صبا باتری کاربردهای بسیاری در حوزه های گوناگون دارد با توجه به قیمت ارزانی که نسبت به سایر برندهای خارجی دارند، امروزه بسیار در حوزه های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

این باتری با ولتاژ ۱۲ ولت تولید می‌ شود و قابل استفاده در انواع دستگاه های یو پی اس می باشد.

این فروشگاه مجازی به نمایندگی از شرکت صبا باتری ایجاد شده است. هدف ما دسترسی راحت مشتریان و خرید مستقیم و بی واسطه این محصول به قیمت کارخانه می باشد.

شما در این نمایندگی باتری یو پی اس صبا، می توانید این باتری یو پی اس ۶۵ آمپر را با هر تعدادی که مورد نیازتان هست در کمترین زمان ممکن سفارش دهید و در هر مکانی که هستید، تحویل بگیرید.

بزرگترین تولید کننده باتری یو پی اس در ایران

آیا می دانید امروزه ایران موفق به تولید بهترین باتری های یو پی اس شده است. آیا میدانید بزرگترین تولید کننده باتری یو پی اس در ایران کدام است؟ و چه شرکتهایی امروزه در حال تولید این محصول هستند.

شرکت باتری یو پی اس صبا از بزرگترین تولیدکنندگان باتری یو پی اس در ایران می باشد. این شرکت دارای چندین کارخانه بزرگ در بسیاری از نقاط ایران است و این توانایی را دارد تا نیاز بازار ایران را به طور کلی برطرف نماید. در حال حاضر این شرکت ۲۱ درصد از سهم بازار را در دست گرفته است.

شایان ذکر است این شرکت دارای آزمایشگاه های تست باتری می باشد که موفق به دریافت گواهینامه ایزو ۹۰۰۲ به تایید سازمان یوکاس انگلستان شده است و با توجه به اینکه سالها در حال تولید این باتری می باشد سعی بر این دارد تا بر اساس تجربه هایی که در این سالها به دست آورده است و همچنین بهره گیری از بالاترین تکنولوژی های روز دنیا و منابع علمی ارزشمند جهان این محصول را هر روزه با کیفیت بالاتری نسبت به گذشته تولید نماید و به بازارهای فروش عرضه کند.

باتری های یو پی اس صبا از نوع سیلد اسید هستند که با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند تا بتواند کارایی های متفاوت در بسیاری از دستگاه‌های الکتریکی و مکان ها را داشته باشد.

از دیگر تولیدکنندگان باتری یو پی اس در ایران می‌توان به شرکت سپاهان، نیروسان، فاران و بسیاری دیگر اشاره کرد.

خرید انواع باتری یو پی اس با قیمت ارزان

آیا می دانید باتری یو پی اس با چه انواع در بازارهای فروش وجود دارد و هنگام خرید این باتری یو پی اس باید به چه نکاتی توجه کنید؟

 انواع باتری یو پی اس

 • سیلد اسید
 • نیکل کادمیوم
 • سیلور آلکالین

تولید کنندگان از نوع سیلد اسید و نیکل کادمیوم برای باتری یو پی اس استفاده می کنند اما نوع سیلد اسید پرکاربرد از نیکل کادمیوم است. که در اینجا به علت آن اشاره خواهیم کرد.

هر کدام از باتری های نیکل کادمیوم و سرب اسید مزایا و معایبی نسبت به یکدیگر دارند. باتری های سرب اسید از قیمت مناسب تری برخوردارند و احتیاج به سرویس و نگهداری نیز ندارد اما نیکل کادمیوم از قیمت گرانتری برخوردار است.

خود دشارژی در باتری های نیکل کادمیوم به سال بیشتر از نوع سرب اسید است. به‌ طوری که این باتری در زمانی که انبارش می‌شود با توجه به مواد اولیه که در ساخت آن استفاده شده است و دمای محیط نگهداری معمولا روزانه یک درصد از ظرفیتش کم میشود.

از طرفی در زمان دشارژ کامل باتری نیکل کادمیوم میتواند انبارش شود. اما نوع سرب اسید در صورت دشارژ کامل، سولفاته شده و باعث خرابی آن میگردد.

وزن باتری های نیکل کادمیوم بیشتر از نوع سرب اسید است و میزان ذخیره انرژی آنها نیز ۳۰ درصد بیشتر است.

باتری های سرب اسید، روند تولید و ساخت راحت تری دارند.

کاربران این باتری بایستی بر اساس وزن و میزان ذخیره انرژی برای تهیه این محصول اقدام نمایند.

باتری های سرب اسید سرعت شارژ پایینی دارند و عموماً ۸ الی ۱۰ ساعت طول می‌کشد تا به طور کامل شارژ شوند. اما سرعت شارژ باتری نیکل کادمیوم یک ساعت است.

هر دو باتری از نظر میزان آلاینده های محیط زیست یکسان هستند و اگر به درستی بازیافت نگردند به شدت محیط زیست را آلوده میکند و این مسئله برای باتری نیکل کادمیوم بیشترر صدق می‌کند، زیرا بازیافت آن بسیار سخت و پیچیده است و همچنین سرطان زا نیز می باشد. پس هنگام بازیافت این باطری باید دقت کنید.

لازم است به این مسئله دقت نمایید که هرچند یک باتری از کیفیت و طول عمر خوبی برخوردار باشد با نگهداری نامناسب طول عمرش بسیار کاهش پیدا می کند و مصرف کنندگان این باتری، باید نحوه نگهداری صحیح از باتری یو پی اس را نیز در نظر بگیرید.

حال این سوال پیش می آید که چطور می توان از باتری یو پی اس استفاده بهینه کرد؟

 • انتخاب یو پی اس و یا شارژر مناسب
 • قرار دادن باتری در کیس باتری
 • دمای محیط
 • بازدید دوره ای باتری یو پی اس

کیفیت باتری یو پی اس ظرفیت ۶۵ آمپر

همانطور که قبلا ذکر شد، شرکت صبا باتری حدود نیم قرن است که در ایران سابقه فعالیت در زمینه تولید انواع باتری یو پی اس را دارد، باتری های تولیدی این شرکت در ولتاژ ها و جریان های مختلف مناسب برای سیستم های گوناگون نظیر سیستم های مخابراتی، نیروگاهی، برق اضطراری، امنیتی، تجهیزات کنترلی و تجهیزات پزشکی می باشد.

یکی از باتری های بسیار خوب و پرکاربرد، باتری یو پی اس صبا ۱۲ ولت ۶۵ آمپر می باشد. این باتری قابل استفاده برای دستگاه های یو پی اس و بسیاری کاربردهای دیگر است و از نوع باتری های اقتصادی به شمار می آید.

کاربرد باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر صبا باتری

 • سیستم های برق اضطراری و یو پی اس
 • سیستم های اضطراری پشتیبانی
 • سیستم های مخابراتی
 • روشنایی اضطراری
 • سیستم های برق خورشیدی بادی هیبریدی
 • انواع تجهیزات نیازمند برق DC

از نظر کیفیت تولید این باتری‌ های ۱۲ ولت ۶۵ آمپر صبا دارای سیستم ایمنی بازترکیبی، هیدروژن و اکسیژن می باشند که این امر مانع از اشتغال ABS میشود و این باتری های یو پی اس مورد تایید بسیاری از استاندارد های بین المللی و داخلی می باشد.

باتری های صبا از نوع سیلد اسید نیز تولید می شوند که احتیاج به سرویس و نگهداری ندارد.

مزایای باتری یو پی اس سیلد اسید ۱۲ ولت ۶۵ آمپر صبا باتری

 • بی نیاز از سرویس و نگهداری
 • عدم نشتی الکترولیت
 • عدم تولید گازهای خورنده
 • دشارژ خود به خودی پایین
 • طول عمر طولانی
 • دارای کمترین حجم و وزن ممکن
 • دارای سوپاپ اطمینان

از ویژگی های بسیار خوب این باتری این است که دارای سوپاپ اطمینان می باشد زیرا در این صورت گاز اضافی از باتری خارج شده و فشار داخلی باتری را در محدوده ایمنی حفظ می نماید و مانع از انفجار آن می شود.

باتری های سیلد اسید شرکت صبا طوری طراحی شده اند که امکان متصاعد شدن گاز به خارج از محیط را ندارند و همچنین احتیاجی به چک کردن سطح الکترولیت ندارد و کاملاً مهر و موم شده هستند.

آخرین قیمت روز باتری یو پی اس ظرفیت ۶۵ آمپر

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از محصولات دچار نوسان های زیادی از نظر قیمت هستند و نمی توان یک قیمت ثابت را به مشتریان ارائه نمود و این هم به علت نوسان قیمت دلار می باشد.

اگر به قیمت باطری های ups با برندهای خارجی دقت کنید، متوجه می شوید که بیش از دو برابر هزینه بیشتریی نسبت به نوع صبا باتری دارد و شما می توانید انواع باتری های یو پی اس صبا را با قیمت های مناسب تر و با کیفیت مرغوب و در هر تعدادی که احتیاج دارید تهیه نمایید.

آخرین قیمت اعلام شده باتری یو پی اس صبا باتری با ظرفیت ۶۵ آمپر در شرکت باتیس1100000  تومان اعلام شده است. اما شما می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و قیمت روز این باتری را استعلام کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.http://upsbatri.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی باتری یو پی اس

فروش اینترنتی باتری یو پی اس صبا

فروش اینترنتی باتری یو پی اس صبا از طریق این سایت آغاز شد. چنانچه تمایل …

کانال تلگرام